Přejít k hlavnímu obsahu

Velký zadek nebo celulitida: Co si muži opravdu myslí o ženském těle

Navzdory veškeré agitaci za pozitivní vnímání lidského těla a propagaci toho, že každé tělo je krásné se mnoho žen denně zkoumá před zrcadlem. A to, co vidí, komentují a velmi často negativně. Některé řeknou, že své tělo nemají rády nebo dokonce nenávidí.

Místo toho, aby každá žena oslavovala své tělo a viděla jej jako úžasný a silný stroj, který jim pomáhá denně zvládnout tunu úkolů a mnohdy zplodit, udržet a porodit živou bytost, mají tendence ho vnímat negativně. Tlusté paže, velké břicho, celulitida, malá nebo velká prsa, strie, velký zadek, to je jen minimum z toho, co ženy na svém těle komentují. Jak na ženské tělo pohlíží muži?

Ženy jsou ke svému tělu mnohem kritičtější a často obavy přenášejí na to, co tomu řekne partner nebo manžel. Co tomu řekne on? Ve skutečnosti muži až tak neřeší to, jestli máte nějaké to kilo navíc, nezkoumají důkladně vaši celulitidu, strie nebo to, že jsou paže silnější, než u té modelky v časopise. Slyšet a znát mužský pohled na věc někdy není na škodu. Každý muž má rád něco jiného. Někdo je zaměřen na větší poprsí, jiný má rád kypré tvary, další větší zadeček. Co si muži myslí opravdu o ženském těle?

 

Mohlo by se vám líbit

Módní triky pro malé ženy: Vyšší a štíhlejší můžete vypadat i díky doplňkům. Stačí dodržet pár pravidel v oblékání

Toužíte vypadat vyšší a štíhlejší? Objevte módní triky, díky nimž získáte opticky pár centimetrů navíc. Naučte se oblékat tak, abyste si zbytečně na výšce neubírala a nevypadala podsaditě. Stačí dodržet pár jednoduchých pravidel.
svetzeny.cz

“Mám obrovskou velikost”

Muži mají různý vkus a líbí se jim různě tvarované ženy. Někdo preferuje hubené a sportovní typy, zatímco druhý nedá dopustit na křivky a smyslné tvary. Hlavní pro muže je, aby žena měla dostatek sebevědomí a věřila si. To je totiž určující. Muži neřeší, jestli nosíte velikost 38, 44 nebo 50. Ovšem když budete dnes a denně stát na váze, ptát se ho, jak vypadáte a zda nejste tlustá, v restauraci si dáte jen salát a u každého jídla budete vypočítávat, kolik kalorií , otrávíte nejen svou náladu, ale asi také tu partnerovu.

 

Info ikona
ženské tělo
Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?
svetzeny.cz

“Mám malá/velká prsa”

Máte prsa malá nebo velká? A chcete opak? Muži ne. I když se možná otočí rádi za vyvinutějším dekoltem a kouknou se ženě na ulici do výstřihu, jsou to právě ta vaše ňadra, která ho přitahují, které uvidí a také ty, které pohladí. Mnoho mužů navíc preferuje přirozenost, takže hnát se na plastickou operaci jen kvůli tomu, aby byl partner spokojený, není ten nejlepší nápad.

“Mám všude celulitidu”

“Jaká celulitida?” zeptá se většina mužů. Celulitida je běžná a vědí to všichni, dokonce i muži. Celulitida nebo strie nejsou věci, kterých si muži všímají, takže zachovejte klid. Navíc se muži velmi rádi přitulí k ženskému tělu, ještě raději, když je spoře oděné nebo rovnou nahé. A to, že na těle máte nějaký ten hrbolek v podobě pomerančové kůže neřeší. Mají totiž mnohem lepší věci na práci.

 

Info ikona
muž a žena
Mohlo by se vám líbit

Rituály při úplňku, které vám mohou změnit život: Přivolejte si lásku nebo si vyčarujte peníze

Létu v září definitivně odzvoní, blíží se barevný podzim, ve kterém se toho může také mnoho stát. Úplněk padá na 10.září a tím, že je velmi blízko podzimní rovnodennosti, tak jde o poslední velkou lunaci tohoto léta.
svetzeny.cz

“Mám boky jako skříň”

Muži se úplně nestarají o to, jak vypadají vaše boky. Nebo jste už někdy slyšeli, že by muž pronesl, že ho na ženě zajímají boky? Jejich pohled raději se zalíbením spočine na zadečku a ten jde ruku v ruce s boky. Takže bez obav. Navíc dobře tvarované boky jsou znakem ženskosti, což u mužů vede víc, než to, že jsou větší.

Muži si všimnou toho, na co upozorňujete

Ženy mají tendenci se zaměřovat na negativní aspekty svého těla a velmi často o nich hovoří, poukazují na ně a ptají se, jak ona část vypadá a podobně. Pro muže to může být vyčerpávající, když neustále slyší, co je na těle jejich ženy špatně. Když na to budete často poukazovat, budou z toho unavení. Vidí celek, otočí se za hezkým a sexy úsměvem, vaším pohledem. A to už něco znamená!

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška