Promotion
Promotion
Promotion

Tyto maličkosti, které ženy dělají, jsou pro muže nesmírně atraktivní: Zjistěte, které to jsou

Promotion
Promotion

1. Říkáte mu, jak si ho vážíte

Muži touží cítit se potřební a milovaní. To, že máte doma „drsňáka“ s mužným vzhledem neznamená, že netouží po vaší lásce a uznání. Muže potěší, když od vás slyší, jak si vážíte toho, co pro vás dělá. Muži většinou nejsou tak dobří ve čtení z vašich pocitů, spíše potřebují přímější přístup. Chvalte je, dejte jim najevo, jak vám na nich záleží, zahřeje je to u srdce.

2. Vybavíte si drobné detaily

Ženy mají skvělého „pamatováka“ a muži nepřestávají být fascinovaní tím, jak si vybaví každý malý detail. Jsou doslova ohromeni tím, jak si můžete pamatovat takovou maličkost, kterou kdysi jen mimochodem zmínili. Těší je, jak jim nasloucháte a nevychází z údivu, jak skvělé díky tomu jsou ženy v organizování, jen málokdy na něco zapomenou.

3. Hrajete si s jeho vlasy během řízení

Muži milují, když je hladíte a škrábete ve vlasech. Zvláště to ocení, pokud váš čeká delší cesta. Jen pozor, abyste řidiče příliš nerozptylovali.

4. Tulíte se k němu na veřejnosti

Není tím myšleno, že se musíte chovat jako zamilovaná puberťačka, která svého přítele líbá při každé příležitosti, aby celý svět věděl, jak moc je zamilovaná. Malá romantická gesta ocení každý muž. Chyťte ho za ruku v obchodě, obejměte ho jen tak, přitulte se k němu. Ne nadarmo se říká, že ty nejlepší věci jsou zadarmo. Abychom byli šťastní, nepotřebujeme toho mnoho, láskyplné gesto vykouzlí úsměv na tváři každému.

Pár
Info ikona

5. Nosíte jeho košili

Pro řadu mužů není nic víc sexy, než když si jejich partnerka oblékne něco z jejich šatníku – košili či mikinu. Připadá jim to roztomilé. Výhodu to má i pro ženy, ze studie provedené kanadskými vědci vyplývá, že pokud si oblečete partnerovu košili, snižuje to hladinu stresového hormonu známého jako kortizol a vede to ke zmírnění úzkosti.

6. Úsměv

Muži milují, když se žena krásně směje, to je vědecky dokázané. Kanadská studie zjistila, že mužům se na první pohled nejvíce líbí ženy, které se tváří šťastně a usmívají se. Jeden úsměv mnohdy řekne víc než tisíc slov, takže pokud se vám nějaký muž líbí, nestyďte se a dejte mu to najevo.

Usmívající se dvojice
Info ikona

7. Vaše hobby

Muži opravdu obdivují, pokud má žena zajímavé koníčky, ať už je to tanec, kreativní činnost či sport. Rádi s vámi budou vaše nadšení sdílet a podporovat vás. Rovněž se rádi pochlubí před ostatními, jakou talentovanou přítelkyni mají.

8. Změna oblékání

Není pravda, že jsou muži úplní ignoranti, kteří si nevšímají změn vzhledu. Obzvláště to platí, pokud si oblečete něco, co pro vás je netypické. Například pokud běžně preferujete pohodlný sportovní styl oblékání, pro muže budete nesmírně atraktivní, když vás najednou uvidí ve společenských šatech a lodičkách.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion