Přejít k hlavnímu obsahu

Těmto dvojicím to podle horoskopu nemůže nikdy fungovat. Jste výjimka potvrzující pravidlo?

Info ikona
Horoskop

Hvězdy nám nepřály – i tak by se dal nazvat následující článek. Přinášíme vám znamení, kterým to spolu podle hvězd nemůže nikdy fungovat. Zažili jste to také nebo jste výjimka potvrzující pravidlo? Napište nám do komentářů.

Vztah je založen na vzájemnosti, na tom se shodneme. Ovšem podle hvězd jsou některé dvojice „odsouzeny“ ke vztahu, který s sebou nese zkázu nás samých. Znamení zvěrokruhu nám dokáže vykreslit budoucnost, naše dobré vlastnosti a nadání, ale i ty špatné. Stejně jak, jako dokáže předpovědět, s kým nám to fungovat jednoduše nebude nebo nás to bude minimálně stát neuvěřitelné úsilí.

Štír a Váhy

Protiklady se přitahují a dva různí lidé se mohou navzájem doplňovat – to zní dobře, že? V případě Štíra a Váhy jsou ovšem povahové vlastnosti příliš odlišné. Temná a tajemná energie Štíra je pro optimistické Váhy příliš velká. Tato intenzita může vyvolávat nemalé konflikty, které mohou vést Váhy nebo Štíra k tichému útěku.

Střelec a Rak

S těmito dvěma znameními je to komplikovanější, než s jejich povahami. Určitě může dvojice v těchto znameních zvěrokruhu zažít šťastný a dlouhodobý vztah, ovšem pouze za předpokladu, že se oba navzájem přizpůsobí, vytyčí si jasné hranice a budou ochotni dělat kompromisy. Pokud ne, nastává problém, který bude mít rychlý konec. Svobodný duch Střelce zatouží rychle po volnosti a bude vymalováno. Emocionální Rak zase potřebuje jistotu a hluboké pouto, které může dát Střelci pocit utlačování a „dušení“ a povede k jeho útěku.

Blíženci a Kozoroh

Spojení mezi živým vzdušných znamením a tvrdohlavým pozemským znamením je od začátku pod špatnou taktovkou. Zatímco Blíženci jsou „poháněni“ zvědavostí, Kozoroh upřednostňuje lpění na realitě – na co si může sáhnout, to je pro něj to pravé, ostatní jako by neexistovalo. To může kreativního Blížence rychle vyděsit, na druhé straně bude Kozoroh vyděšen upovídaností Blížence – tak či onak, nakonec budou jeden druhého spíše děsit.

Beyoncé se po více než roce pochlubila rodinnou fotografií. Podívejte se, jak vypadají její děti

svetzeny.cz

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která jsou často zraňována kvůli své laskavosti

svetzeny.cz

Tajemství tarotu: Jak jeho prostřednictvím můžeme nahlížet do budoucnosti i minulosti?

svetzeny.cz