Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 7.6.-13.6.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Karty

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Mohlo by se vám líbit

Blíží se zatmění Slunce v Blížencích: Přináší velké změny. Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Blíží se zatmění Slunce v Blížencích. Tento astronomický jev nastane 10. června v 11 hodin 44 minut. Pozorovat jej budete moci i v České republice. Co do života přináší jednotlivým znamením zvěrokruhu? Většinu z nich čekají zásadní změny, na co se musíte připravit vy?
svetzeny.cz

Karta číslo 1: Spravedlnost

Info ikona
Karta Spravedlnost

Tato karta má více významů, než jen spravedlnost, znamená také důsledky jednání, právní spory a právo obecně, bezúhonnost, poctivost, karmické a životní lekce a zákon příčiny a následku. Obecně ji můžeme vykládat tak, že všechny akce mají své důsledky. Vítejte v týdnu karmy, kdy přichází zúčtování za to, jak jste se v minulém období chovali. Nastane spravedlnost a rovnováha. Zamyslete nad svými skutky, karma vás tento týden dožene. Může to být samozřejmě i v pozitivním smyslu, že budete odměněni za své dobré chování. Avšak pokud jste udělali něco zlého, tento týden pocítíte následky svých činů.

Láska a vztahy – Tato karta má hned několik významů. Základním je, že co jste do vztahu vložili, to se vám teď vrátí. Pokud jste se k partnerovi chovali hezky a láskyplně, i on vás svou láskou zahrne. Pokud jste mu však nějak ublížili, může z pomsty udělat to samé vám. Druhý význam této karty se týká právních záležitostí. Je dost možné, že s partnerem budete řešit věci jako jsou předmanželská smlouva, rozvodové stání, právní spor. To jsou jen příklady, záleží, v jaké situaci s partnerem jste. Jedno je jisté – právní záležitosti budou vyřešeny spravedlivě. Nezadaným pak tato karta přináší šanci se seznámit s někým, kdo se v právním prostředí pohybuje.

Kariéra a finance – Co se týče pracovních záležitostí, tato karta s právem nesouvisí. Vykládá se jako karta harmonizující osobní a pracovní život. V minulosti jste trávili hodně času v práci a tento týden si tento nesoulad uvědomíte a budete se snažit tyto dvě věci lépe skloubit. Budete si chtít vyhradit více času pro lidi, kteří jsou pro vás důležití. Ohledně peněz vám Spravedlnost říká, že byste měli být čestní a nepouštět se tento týden do podivných obchodů a investic. A už vůbec ne do hazardu, to by dopadlo velmi špatně.

Zdraví – Tato karta značí nastolení harmonie. Pokud jste měli některé hodnoty v nerovnováze, měl by se váš zdravotní stav tento týden zlepšit.

Karta číslo 2: Měsíc

Info ikona
Karta Měsíc

Vytáhli jste si velmi zajímavou kartu, která má hned několik významů – intuici, sny, nejistotu, nestabilitu, podvod, úzkosti, strach, mylnou představu, sílu podvědomí a vyjevení skutečností. Když Měsíc v noci vyjde na obloze, prosvítí temnou noc a jeho světlo odhaluje, co bylo dosud skryté. A přesně tohle se vám tento týden v životě bude dít, na povrch vyjde tajemství, které dlouho zůstávalo skryto. Může se to týkat i osob, možná zjistíte, že vám blízký člověk není tím, za koho se vydává. Tento týden je důležité důvěřovat své intuici, nezradí vás. Další význam této karty je spojený s psychickými problémy, je možné, že vás tento týden přepadnou úzkosti a deprese, může, ale i nemusí, to souviset s nově zjištěnými skutečnostmi.

Láska a vztahy – Ve vztazích Měsíc znamená nejistotu. Tento týden vás něco zneklidní a nebudete si jistí, na čem jste ve vztahu s partnerem. V pochybnostech se obracejte ke své intuici a vnitřním pocitům. Je také možné, že se vám partner celou dobu vztahu jeví jako dokonalý, ale teď se ukáže v pravém světle. S partnerem možná budete řešit i vaše bývalé vztahy. Hlavně zůstaňte v klidu a nehádejte se, dokud ve věcech nebude úplně jasno, vyhněte se obviňování jeden druhého. Nezadaní by si měli dávat velký pozor na to, s kým tento budou randit, může se stát, že daná osoba k vám nebude upřímná.

Kariéra a finance – Když se ve vašem tarotovém výkladu objeví karta Měsíc, znamená to, že jste si nejisti svým kariérním směřováním. Také může docházet k nedorozumění na pracovišti. Rovněž před vámi mohly být utajovány informace a vy na to tento týden přijdete. Každopádně vás čeká perný pracovní týden. Co se týče peněz, tento týden není vhodná doba na investování a riskantní obchody. Může se totiž stát, že před vámi budou zatajeny zásadní informace, a přijdete o peníze. Dokonce se vás tento týden někdo může snažit úmyslně oklamat a obrat o peníze. Důvěřujte svým instinktům a raději se vyhněte podepisování smluv.

Zdraví – Karta Měsíc souvisí s duševními problémy. Tento týden vaše psychické zdraví nebude úplně v pořádku. Tato karta vás také vyzývá, abyste nepodceňovaly signály vašeho těla. Pokud se vám něco zdá v nepořádku, raději navštivte preventivně lékaře. Pravděpodobně se ukáže, že o nic nejde, ale budete mít alespoň jistotu. Speciální význam má tato karta pro ženy, značí hormonální nerovnováhu a poruchy cyklu.

Karta číslo 3: Blázen

Info ikona
Karta Blázen

Vytáhli jste si kartu, která souvisí s nevinností, naivitou, nezkušeností, cestováním, spontánními akcemi, idealismem, novými začátky, ale i nedbalostí, neopatrností a nedostatkem odhodlání. Znamená to, že jste na začátku nového dobrodružství či životní éry a tento týden to celé odstartuje. Je naprosto jasné, že vás v životě čekají změny. Sami k nim zaujímáte pozitivní postoj a těšíte se na ně. Stanou se vám věci, které jste nikdy v životě nezažili. Jen se nenechte svým nadšením zcela pohltit, protože by se vám vaše neopatrnost mohla vymstít.

Láska a vztahy – Blázen obecně do vztahů přináší velkou zamilovanost. Takovou, kterou prožívají lidé, kteří jsou čerstvě „zaláskovaní“ a ještě jim nespadly růžové brýle. Pokud jste ve vztahu, tento týden se vám vrátí nostalgické pocity, které jste prožívali na začátku vašeho chození. Dost možná s partnerem vyrazíte na místo, kde jste kdysi zažili hezké chvíle. Nezadaní do toho půjdou po hlavě, dost možná se tento týden bláznivě zamilují. Sice jim tento románek nevydrží, ale užijí si plno zábavy. Jen pozor na to, ať si nenecháte „pláchnout“ velkou lásku kvůli někomu, kdo s vámi do budoucna o vážný vztah nestojí.

Kariéra a finance – Tento týden příležitost klepe na dveře. Tento týden máte šanci získat práci snů, nebo rozjet podnikání, o kterém jste dlouho přemýšleli. Jiní vás od toho mohou zrazovat, nenechte se tím odradit. Myslí to s vámi dobře, ale nenechte si tuto šanci ujít. Blázen značí velkou šanci na úspěch a kariérní pokrok. Buďte chytří a zjistěte si všechna rizika, tím si pojistíte, že to dobře dopadne. Finančně se sice tento týden nikam neposunete, ale vaše snaha se vám vrátí v budoucnu.

Zdraví – Dávejte na sebe tento týden pozor, Blázen je varováním před neopatrností a nehodami. Pokud dlouho toužíte po miminku, tento týden by se to mohlo podařit.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Mohlo by se vám líbit

Numerologická předpověď na měsíc červen: Milostný trojúhelník, románek v práci i ztráta peněz. Která událost je předpovězena právě vám?

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc červen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červnu čeká. Obecně se dá říct, že červen bude plný změn – pozitivních i negativních. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz