Promotion
Promotion
Promotion

Symboly duše dle měsíce narození: Odhalují vaše silné a slabé stránky, jaký z nich náleží vám?

Promotion
Promotion

Leden – Drak

Narodili jste se v prvním měsíci roku, to vás předurčuje k tomu, abyste vždy udávali směr a ostatní vás následovali. Máte pevnou vůli a v životě překonáte všechny překážky. Oplýváte neuvěřitelnou duševní sílou, jste člověk, který se jen tak z něčeho nehroutí. Vaší slabostí je výbušnost, máte problém kontrolovat emoce. Váš život se zlepší v momentě, kdy se je naučíte ovládat.

Únor – Fénix

Stejně jako se Fénix vstává z popela, i vy z každé životní situace vyjdete silnější a mocnější. Vaším hlavním zdrojem síly a největší výhodou oproti ostatním je houževnatost. Také jste sebevědomí a vážíte si sami sebe. Nechybí vám empatie. Od ostatních vyžadujete, aby s vámi jednali s respektem. Špatně se vyrovnáváte se ztrátou. Ačkoliv na první pohled působíte velmi sebejistě, trvá vám dlouho, než se vyrovnáte s těžkými životními situacemi.

Březen – Jin-Jang

Koncept Jin-Jang má svůj původ v čínské filozofii, popisuje dvě navzájem opačně působící síly, které se vzájemně doplňují, čímž vzniká harmonie. Jste člověk, který ve svém životě potřebuje mít rovnováhu. K tomu, abyste jí dosáhli, byla vaše duše před vstupem na tento svět vybavena potřebnými vlastnostmi. Máte velmi dobrý odhad, nenecháte se oklamat a vždy rozpoznáte dobro od zla. Jste velmi dobří ve vyjednávání a řešení problémů. Nemáte předsudky vůči druhým. Pozor si musíte dávat na svou přílišnou dobrosrdečnost, ne každý je tak hodný, jako jste vy.

Duben – Lev

Vaše duše se pojí se symbolem lva. Máte pro strach uděláno, vaše odvaha a statečnost vás činí výjimečnými. Za každou cenu se snažíte chránit své blízké a rodinu. Byli by jste pro ně ochotní riskovat i svůj život. Zároveň ve vás dříme velká vášeň, která se přetaví v zápal pro věc, což je základ úspěchu. Špatně snášíte porážky, jste zvyklí vítězit. Možná byste si k srdci měli vzít motto: „Není důležité vyhrát bitvu, důležité je vyhrát válku.“

Květen – Vlk

Stejně jako vlk jste i vy vůdcem smečky. O své blízké se vždy postaráte a nedopustíte, aby se jim cokoliv stalo. Pokud je někdo zlý na vaše blízké, bude mít co do činění s vámi. Máte i vlastnosti vlka samotáře, někdy toužíte být stranou od okolního dění. Neradi jste v centru pozornosti, preferujete zůstat v pozadí a tiše sledovat, co se odehrává kolem vás. Nejste typ člověka, který by toužil po slávě a uznání. Vaše divokost někdy může být na škodu, stává se, že nedomyslíte důsledky svých činů.

Červen – Ryba

Ryby v oceánu si bezstarostně plují, kam se jim zlíbí. I pro vaši duši je hlavní svoboda, v životě nechcete být svazováni pravidly a hlavně se chcete dobře bavit. Kdybyste si mohli vybrat, nejradši byste prožili život bez jakékoliv zodpovědnosti a zabředávání do každodenní nudné rutiny a cestovali byste. Máte silně vyvinutou intuici a instinkty, nikdy vás nezradí. Vaší slabou stránkou je neschopnost přijmout za své činy zodpovědnost.

Červenec – Oheň

Stejně jako oheň plápolá, i vy jste vždy zapálení pro věc a nechybí vám vášeň. Pokud se jednou pro něco nadchnete, není cesty zpět, jdete si za svým, dokud to nezískáte. A je jedno, jestli jde o vaši kariéru, vztah či koníčky. Do všeho jdete po hlavě a pokud něco opravdu milujete, dáte do toho všechno. Vaše prožívání citů je velmi intenzivní. Musíte se však naučit, jak svou vášeň držet na uzdě. Stejně jako oheň dokáže spálit na co přijde, i vaše vášeň se může vymknout kontrole a změnit se v posedlost.

Srpen – Kůň

Symbolem vaší duše je kůň, což se pojí s nespoutaností, svobodomyslností a dobrodružností. Nebaví vás ustrnout na jednom místě a stále vyhledáváte nová místa a zážitky. Koně jsou také velcí dříči a tahouni, do vínku vám byla dána pracovitost a vytrvalost. To vás předurčuje k tomu, abyste v životě uspěli. Pokud si budete věřit, vykonáte v životě velké věci. Máte však problém skloubit pracovní a osobní život. Pamatujte, že je důležité také relaxovat a najít si čas na své blízké.

Září – Květina

Vaše duše se pojí se symbolem květiny. Jste něžní, romantičtí a nevinní. Ať už děláte cokoliv, dokážete lidem vykouzlit úsměv na rtech a rozdáváte dobrou náladu, štěstí a radost. Lidé se ve vaší přítomnosti cítí dobře. Jste člověk který do tohoto světa přináší krásu a laskavost. Umíte lidi uklidnit a vzbudit v nich pocit důvěry. Vaší silnou stránkou je odolnost, ať už se vám stane v životě cokoliv zlého, nenecháte se ovládnout smutkem či záští. Vaše křehkost k vám může přitahovat lidi, kteří vás budou chtít využít.

Říjen – Hvězda

Stejně jako hvězdy září na obloze, i vy jste pro ostatní světlem v temnotě, které jim ukazuje správnou cestu. Úspěch podle vás netkví v hromadění věcí a obklopení se luxusem. Vy chcete ostatní inspirovat a být někým, koho si společnost váží. Také chcete svět měnit v lepší místo a pomáhat druhým. Dobrota vašeho srdce a ochota pomáhat druhým vás činí výjimečnými. Vaší slabou stránkou je nízké sebevědomí a sebeúcta. Pamatujte, že pokud nemilujete sami sebe, nemůžete to žádat ani od ostatních.

Listopad – Strom

Stromy jsou domovem zvířat, poskytují jim stín, útočiště, kde se mohou schovat do nory a někdy i potravu. I vy jste velká podpora pro své blízké, neváháte jim přispěchat na pomoc a jste jim oporou v těžkých životních situacích. Máte krásnou čistou duši, za svou dobrotu nikdy nečekáte nic na oplátku. Avšak aby strom mohl sloužit ostatním, musí i on být v pořádku. A na to občas zapomínáte, pro ostatní se obětujete a mnohdy se necháte lidmi využívat. Naučte se říkat „ne“, není vaší povinností za každých okolností vždy všem pomoci.

Prosinec - Voda

Symbolem vaší duše je voda, to znamená, že jste hodně proměnliví. Jste hodně náladoví, v jeden moment se můžete zdát klidní, ale o chvilku později se vaše nálada změní a stejně jako se rozbouří řeka, i vy se stáváte divokými. Voda je jeden z nejničivějších živlů, má ohromnou sílu. I vy jste nesmírně silný člověk, který se nikdy nevzdává. Pro lidi, které máte rádi, uděláte první poslední. Vaše nepředvídatelnost může odradit některé lidi, zejména potenciální partnery.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion