Přejít k hlavnímu obsahu

Otestujte se: Příběh o cestě za pokladem, který si sami utvoříte, vypovídá o vašem sebevědomí. Jste namyšlení, nebo se podceňujete?

Zapojte svou fantazii a otestujte se. Stačí odpovědět na čtyři otázky, které vám budou položeny v průběhu vyprávění o cestě za pokladem. Vaše upřímné odpovědi prozradí, zda jste namyšlení, nebo postrádáte sebevědomí.

Jak test provést?

Je to úplně jednoduché. Tento test osobnosti funguje na principu, kdy je vám vyprávěn příběh. Vy se v jednotlivých částech příběhu rozhodujete, co byste v dané situaci udělali, případně popisujete nějaký předmět, který dostanete za úkol si představit. Tento test osobnosti pracuje se symbolismem, více vám k jeho principu prozradit zatím nemůžeme. Na otázky odpovídejte upřímně, snažte se nepřikrášlovat si vaše odpovědi. Nyní si přečtěte příběh. Zaznamenávejte si odpovědi na otázky, které vám budou položeny. Ty jsou klíčové pro vyhodnocení testu. Pamatujte, že fantazii se meze nekladou, příběh je fiktivní a vy jste jeho tvůrcem.

Mohlo by se vám líbit

Sedm smrtelných hříchů, které zničí každý vztah: Co dalšího kromě nevěry a sobeckosti se vám může vymstít?

Sedm smrtelných hříchů, které zničí každý vztah – víte, které to jsou? Kromě nevěry a sobeckosti se vám mohou vymstít i další věci. Přečtěte si o největších „zabijácích“ partnerství, které znamenají apokalypsu ve vztahu, pokud jim nevěnujete pozornost.
svetzeny.cz

Příběh o cestě za pokladem

Představte si na malý moment, že jste válečníkem žijícím v království. Nedávno se vám dostalo nesmírné pocty, o které se řadě válečníků jen sní. Byli jste vybráni, abyste doprovázeli nejstatečnějšího muže v zemi na jeho dobrodružné cestě, jejíž cílem je navrátit království ztracený poklad. Taková nabídka se neodmítá. Zde přichází první otázka. Otázka číslo 1: Co vám věhlasný hrdina řekne těsně předtím, než se společně vydáte na dobrodružnou výpravu za pokladem?

Ještě nenasedejte na koně, předtím, než vyrazíte, chce s vámi ještě mluvit samotný král. Předvolá si vás oba. Požádá vás, abyste před něj předstoupili. Jeho sluha přinese dar – meč. Otázka číslo 2: O jaký meč se jedná? Popište jej do detailů.

Konečně se můžete vydat na cestu. Není to však vůbec lehké, nejprve musíte zdolat hory, poté musíte projet hustými lesy, ve kterých se ukrývají mnohá nebezpečí. Cestou musíte neustále zdolávat překážky a překonávat krize. Konečně dorazíte k vchodu do jeskyně, kde by se údajně měl ukrývat dávno ztracený poklad. Otázka číslo 3: Kolik nepřátel jste do této doby potkali na své cestě?

Vejdete do jeskyně. Postupujete dál a dál temnou chodbou, svítíte si přitom loučí. Náhle se před vámi zjeví poklad. Je to tady, dokázali jste to. Podíváte se na hrdinu, který vás celou cestu doprovází. Otázka číslo 4: Jaký výraz má hrdina ve tváři? Popište jej.

Info ikona
Poklad
Mohlo by se vám líbit

Hvězdy prozradily, kdo letos potká svoji spřízněnou duši. Ryby musí mít oči otevřené, Váhy musí změnit svoje postoje

11. listopadu je ve znamení vesmírné události, která umožňuje znamením zvěrokruhu osvobodit se od emocionální zátěže a nabízí třem z nich šanci konečně najít svou spřízněnou duši. Je ve výčtu zahrnuto i vaše znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Výsledky testu osobnosti

Výklad otázky číslo 1: Zde jste měli napsat, co vám hrdina, který vás celým příběhem provázel, řekl před cestou. Jeho slova symbolizují vaši hrdost a to, jak si vážíte sami sebe. Pakliže to byla slova podpory a chvály, pak máte zdravé sebevědomí a pozitivní vztah sám k sobě. Jestliže ale hrdina řekl něco ošklivého o vaší osobě, měli byste zapracovat na tom, abyste se začali mít rádi. Také to značí, že těžce nesete, když se k vám někdo chová chladně.

Výklad otázky číslo 2: Meč symbolizuje to, jak vnímáte sami sebe. Nablýskaný krásný meč značí vysoké sebevědomí, starý rezivý meč pravý opak.

Výklad otázky číslo 3: Kolik nepřátel jste na své cestě potkali? Pokud hodně, má to pozitivní význam, znamená to, že věříte sobě a svým schopnostem. Pokud jste to ale trochu „přepískli“ a napsali jste stovky nepřátel, značí to, že jste namyšlení a nekritičtí. Jeden či dva nepřátelé značí nízké sebevědomí a nedobrodružnou povahu. Pokud jste nepotkali žádné nepřátele, lze to vyložit dvěma způsoby. Buď si o sobě skutečně hodně myslíte a jste nabubřelí, předpokládáte, že utekli, jen co se o vás dozvěděli. Druhou možností je, že se podceňujete a říkáte si, kdo by se zabýval někým tak nepodstatným jako jste vy.

Výklad otázky číslo 4: Hrdina v této otázce ve skutečnosti v této otázce symbolizuje vašeho partnera. Výraz, který měl hrdina ve tváři, vás nejvíce na druhých přitahuje. Např.: 
Úsměv - preferujete pohodové partnery, se kterými je zábava a mají smysl pro humor


 

Zdroj: Youtube