Přejít k hlavnímu obsahu

Nejstabilnější páry dle znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ty, které se k sobě naprosto perfektně hodí?

Některým párům hvězdy přály více než jiným. Zjistěte, jestli patříte mezi vyvolené páry, které se k sobě z hlediska astrologie naprosto perfektně hodí. Dvojice zmíněné ve článku jsou předurčeny k tomu, aby spolu žily šťastně, hluboce se navzájem milovaly a jejich vztah byl spokojený a naplněný láskou.

Blíženec a Vodnář

Pár tvořený Vodnářem a Blížencem má šanci na dlouhý a spokojený vztah. Jejich osobnosti jsou totiž velmi podobné, jsou to kreativní a velmi inteligentní lidé. Vždy si mají o čem povídat, už při seznámení se jim zdá, že se znají věky. Společně mohou dosáhnout úžasných věcí, Vodnář srší nápady a Blíženec je mistr komunikace. Tvoří opravdu silnou dvojici, která si v životě plní své sny. Tito dva lidé mívají stejný smysl pro humor, rádi se vzájemně pošťuchují a i po letech působí jako čerstvě zamilovaný pár.

Lev a Střelec

Dva extroverti s dobrodružnou povahou, kteří se spolu nikdy nebudou nudit, takto by se dal charakterizovat pár složený ze Lva a Střelce. Prožijí spolu život plný dobrodružství a zážitků. Oba dva jsou stejně nastavení, rádi se baví a jsou středem pozornosti, cestování je jejich velkou vášní. Platí pro ně, že spolu půjdou až na kraj světa. Obě znamení v sobě mají určitou míru divokosti, takže jejich sexuální život bude vždy pestrý a naplněný. Ačkoliv má Střelec sklony k nevěře, ví, že pyšný Lev by mu takovou zradu nikdy neodpustil. Lvi jsou jedním z mála znamení, kteří si Střelce umí ochočit a zkrotit je.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení neustále mění názory. Patříte sem i vy?

Takhle dnes, onak zítra. V některých lidech aby se čert vyznal. Některá znamení zvěrokruhu neustále mění svůj názor
svetzeny.cz

Býk a Panna

Obě tato znamení mají stejné priority ve vztahu – věrnost, oddanost, důvěru a pocit bezpečí. Ve vztazích bývají stálí a berou je vážně. Proto budou spolu tvořit dokonalý pár, který se shodne na životních prioritách. Panny bývají kritické, ale silný Býk to ustojí. Společně se budou věnovat hlavně zvelebování domova a péči o rodinu.

Rak a Ryby

Obě tato znamení spojuje společná vlastnost – citlivost. Sdílejí také stejné hodnoty, na prvním místě je pro ně vždy rodina a vzájemná oddanost. Rak má trpělivost, která je zapotřebí k tomu, aby si získal srdce člověka ve znamení Ryb. Pokud jsou spolu ve vztahu, žijí jeden pro druhého, jsou připraveni pro svého partnera udělat cokoliv. Jejich vztah bývá plný lásky a vášně po celou dobu, prvotní zamilovanost se z něho nevytratí.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Co o vašem partnerovi vypovídá jeho životní číslo?

Životní čísla předurčují náš osud v mnoha směrech – ať už jde o kariéru, štěstí, úspěch, ale i lásku. Zjistěte, co o vašem partnerovi vypovídá jeho životní číslo. Dozvíte se, jaký je, co se týče vztahů, a co od vztahu očekává. Výpočet životního čísla je snadný, stačí vědět, kdy se partner narodil, životní číslo je součtem čisel v datu narození.
svetzeny.cz

Kozoroh a Býk

Býci velmi dobře také fungují v páru s Kozorohem, stejně jako u Býka a Panny platí, že mají stejný pohled na život a shodnou se v tom, jak by v budoucnu měl jejich život vypadat. Obě znamení jsou velmi orientovaná na rodinu, ta je středobodem jejich vesmíru. Rovněž jsou obě znamení šikovná a manuálně zručná, což má přínos do jejich každodenního života. Tvoří spolu stabilní a silný pár, který je schopný překonávat životní překážky.

Váhy a Štír

Tento pár je důkazem, že protiklady se přitahují. Ve vztahu se jejich energie krásně vyrovnávají. Štír bývá impulzivní a emotivní, takže ho rozvážný partner ve znamení Vah umí uklidnit a ukonejšit. Štír zase krotí lehkovážnou náturu Vah. Tato dvojice bývá velmi oblíbená ve společnosti, působí veselým dojmem, umí okolí pobavit, vždy mají úsměv na rtech. Ve vztahu jim nechybí vášeň, Štíra od první chvíle baví usilovat o přízeň nedostupné Váhy, je jí zcela pohlcen. Partnera ve znamení Vah zase fascinuje Štírova průbojnost, neústupnost a horkokrevnost.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Objevte skryté touhy vašeho partnera podle znamení zvěrokruhu

Datum narození dokáže prozradit, co se v člověku skrývá. Dokonce i to, jaký má vztah k sexu. Není špatné vědět, co vás čeká. Objevte skryté touhy vašeho partnera společně se Světem ženy!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz