Promotion
Promotion
Promotion

Jaký bude váš srpen? Vytáhněte si jednu ze 6 run a zjistěte, zda vás čeká štěstí a láska

Promotion
Promotion

Vytáhněte si svou runu

Na obrázku vidíte celkem 6 oblázků. Pod každým z nich se ukrývá jeden runový symbol. Dobře si obrázek prohlédněte, zavřete oči a přemýšlejte nad tím, ke kterému z nich to vaši mysl nejvíce táhne. Poté se podívejte, pod jakým číslem runový kámen na obrázku figuruje. Pokračujte na číslovaný výklad, kde se dozvíte, co vás v červenci čeká.

Oblázky
Info ikona

Runa číslo 1: Ehwaz

Ehwaz
Info ikona

Tato runa znamená pokrok, ten může nastat v srpnu ve všech sférách vašeho života. Bude to hektický měsíc, kdy budete horlivě pracovat, abyste si zajistili lepší budoucnost. Symbolizuje jezdce na koni, tito dva společně překonávají překážky, i vy budete potřebovat někoho, o koho se tento měsíc opřete. Poučíte se ze svých neúspěchů a budete značně optimističtí, víte, že vaše vyhlídky do budoucna jsou dobré. Tato runa vám radí nezačínat tento měsíc nové vztahy. Také byste si měli odpočinout, zasloužíte si to.

Runa číslo 2: Sowilo

Sowilo
Info ikona

Tato runa symbolizuje energii, životní sílu a poctivost. V srpnu budete velmi aktivní a vitální. Je to rovněž runa rozkvětu, bude se vám dařit, na co sáhnete. Zadaní se budou cítit milovaní a v jejich vztahu zavládne harmonie. Nezadaní budou mít spoustu nápadníků, zájem pro ně projeví hned několik osob. Je tu velká šance, že se z románku stane tento měsíc vážný vztah. V práci se poznáte se zajímavými lidmi, kteří vás kariérně mohou posunout. Po zdravotní stránce budete v kondici, jen si dávejte pozor, abyste svou energií neplýtvali.

Runa číslo 3: Eihwaz

Eihwaz
Info ikona

Tento měsíc budete konfrontováni s určitou záležitostí, která se týká vaší minulosti a již jste ji považovali za uzavřenou. Pozor na impulzivní chování, snažte se zůstat v klidu. V lásce byste se měli naučit chovat se spontánněji, poslední dobou je váš vztah hodně upjatý, odvažte se. V práci dojde k změnám, které se budou týkat nastaveného systému, který se ukáže jako zastaralý. Budete nuceni naučit se nové věci a respektovat nastavená pravidla. Tento měsíc vás může potrápit bolest hlavy a únava, souvisí to s duševním vypětím.

Runa číslo 4: Gebo

Gebo
Info ikona

Čeká vás velmi radostný měsíc, vytáhli jste si šťastnou runu. Zvláště v oblasti vztahů se vám bude dařit. Je dost možné, že svůj vztah s partnerem prohloubíte a posunete na další úroveň, je to skvělá doba pro manželství i zásnuby. Nezadaní potkají člověka, který bude jejich spřízněnou duší. Tento měsíc také budete odměněni za svou tvrdou práci. Po zdravotní stránce byste se měli věnovat prevenci, zaměřte se na odpočinek, zdravou stravu a duševní pohodu.

Runa číslo 5: Hagalaz

Hagalaz
Info ikona

Toto je velmi silná runa, která souvisí se změnou zvyků a tradičního uspořádání. V srpnu se vám může život obrátit vzhůru nohama, pochopíte, že konzervativní přístup nikam nevede. Ve vztahu budete značně nespokojení. Pokud chcete s partnerem zůstat, bude to vyžadovat úsilí. V práci vás čeká náročné a hektické období. Vytrvejte, brzy tato situace pomine. Tento měsíc vás mohou potrápit obavy z budoucnosti a úzkosti. Je důležité, abyste si našli čas na odpočinek, vyzkoušejte například meditaci, která zklidní vaši mysl.

Runa číslo 6: Nauthiz

Nautiz
Info ikona

Toto je runa osudu, která vám říká, že v srpnu musíte mít neustále na paměti, že vše zlé je i pro něco dobré. Nastanou situace, které vás do budoucna posílí. Je to také runa naděje, když něco končí, něco nového začíná. S partnerem budete v srpnu řešit určité problémy. Nezadaní sice poznají novou osobu, ale měli by si na ni dávat pozor, tento nový vztah by mohl být značně problematický. Tato runa vám radí, abyste se v práci nebáli převzít zodpovědnost za důležité projekty, ukažte, co ve vás je! Může vás potrápit stres, proto je vhodné chodit na procházky, kde si vyčistíte hlavu.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion