Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

Info ikona
Horoskop 2021

Co vás na nový rok čeká z hlediska lásky a sexu podle znamení zvěrokruhu? Velký horoskop pro rok 2021 vám odhalí budoucnost.

Co si pro vás vesmír připravil v milostném životě?

Rok 2020 byl šílený, chaotický a plný zásadních událostí. Ne jeden z nás tak možná víc než kdy dřív vyčkává na příchod roku 2021. Randění, flirtování a začátky nových vztahů byly v roce 2020 skutečnou výzvou. Dobrou zprávou je, že hvězdy pro nás mají nachystáno několik překvapení. Mars a Venuše, planety vášně a chtíče, budou mít v roce 2021 silný vliv – což ovlivní každé znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani měli těžký rok a jsou připraveni na nový začátek. Vliv Venuše bude patrný zejména v březnu a dubnu – jako Beran budete v tomto období obzvláště atraktivní. Měli byste tedy tuto fázi využít, abyste se pobavili a upustili páru.

Býk

Lidé narozeni ve znamení Býka přilákají v roce 2021 spoustu obdivovatelů. Důvodem je jejich pozitivní charisma spojené se silnou touhou po fyzické blízkosti a pozornosti. Stávající vztahy budou posíleny, nezadaní se nebudou bát vystoupit ze své komfortní zóny a získají nové sexuální zážitky.

Blíženci

V roce 2021 budou mít Blíženci konečně více příležitostí k navázání nových kontaktů. Primárně se zajímají o intelektuální výměnu názorů a „“deep talk, které stimulují jejich mysl a ve velmi krátké době si vytvoří pouto s novými známostmi. V létě vás čeká příležitost setkat se s velkou láskou – prostě ji jenom nesmíte přehlédnout!

Rak

Když Mars vstoupí do znamení Raka, vaše pozornost se zaměří na potěšení. Zvýšená sexuální touha, jak v partnerství, tak pro single jedince, vám přinese pocity štěstí a vnitřního klidu. V průběhu léta však budou otestovány dlouhodobé vztahy a vyvstává otázka, zda opravdu potřebujete partnera, abyste se cítili dokonalí.

Lev

Pro milostný život Lva bude rok 2021 obzvláště štědrý. I když je znamení zvěrokruhu známé svou sebevědomou povahou, bude pro ně snazší mluvit o svých pocitech a získat tak vysněnou intimitu s milovanou osobou. Sotva někdo může uniknout vaší pozitivní auře a erotickému charismatu – rok 2021 je pro vás nejlepším předpokladem pro nalezení partnera na celý život.

Panna

Vždy organizované Panny mají vždy na začátku roku velké plány. I jejich milostný život bude v roce 2021 rozmanitější a ustálené páry budou zkoušet v ložnici spoustu nových věcí. Toto znamení bude ochotnější experimentovat více než kdy dříve. Ani nezadaní nepřijdou zkrátka – čeká je mnoho fyzické blízkosti, avšak oni touží po stálém partnerovi, se kterým se budou cítit v bezpečí a milováni. V září/říjnu by mohl pan Dokonalý zaklepat na dveře.

Váhy

Ačkoliv nebude rok 2021 pro Váhy nejvášnivějším rokem, bude to jízda plná štěstí a harmonie. Váhy, které již mají svého partnera na celý život, posílí toto pouta ještě více a zažijí milník, který umožní rodině ještě více růst. Singl lidé nemusí lovit a střídat partnery jako ponožky, ale i tak si mohou stále užívat romantické chvíle a obzvláště na konci podzimu by měli mít oči otevřené.

Štír

Rok 2021 znamená pro Štíra rok extrémně energický a bavit se bude především tím, že jeho milostný život se řítí naprosto novým směrem. Zejména od konce února do konce března čeká na znamení příjemné období. Štíři v partnerství naopak zažijí na chvíli pocit upadající vášně. Není se čeho bát, s trochou kreativity a iniciativy se váš milostný život vrátí brzy do starých dobrých kolejí.

Střelec

Střelec má na přelomu roku ve znamení Venuši. Nastává ideální čas, aby se nechali přímo unést láskou, sexem a emocemi a užili si svůj milostný život naplno. Nezadaní Střelci, ale i ti v páru, by se však měli naučit mít více odvahy mluvit o svých vlastních potřebách a nechtít neustále jenom uspokojovat ostatní.

Kozoroh

Na přelomu roku bude mít toto znamení pocit, že jim bylo sejmuto obrovské břímě z ramen. A je tomu tak! Místo starostí o práci, finance nebo jiné záležitosti je nyní čas znovu si užívat života (a lásky)! Věnujte větší pozornost svému volnému času. Kozoroh chce být nezávislý, neplnit žádné povinnosti a nechat se jen unášet proudem. Tato lehkost v mezilidských vztazích vám bude v roce 2021 nakloněna.

Vodnář

Rok 2020 byl rokem sebereflexe a ústupu, ale v následujícím roce už nic nebrání tomu, začít žít svoji extrovertní stránkou a pořádně to roztočit. Je čas se rozloučit se starým balastem a dívat se optimisticky dopředu – čeká vás dlouhá fáze romantiky a intimity. Singl i zadaní Vodnáři jsou obklopeni neuvěřitelným charismatem, kterému nemůže nikdo odolat.

Ryby

I když jsou Ryby velmi citlivé a mají velkou potřebu jistoty, v roce 2021 budou moci dát do popředí zábavu a nebudou se příliš řídit svými emocemi. To přitáhne mnoho obdivovatelů. S nově nalezeným sebevědomím si Ryby vezmou, co chtějí, a dodají svému milostnému životu šťávu.