Přejít k hlavnímu obsahu

Přejte si správně a získáte vše, co vás jen napadne

Chceme ho všichni – šťastný život plný lásky, bez konfliktů a hádek, se spoustou úspěchů. Na tom není nic až tak zajímavého. Co ovšem zajímavé je, že když svoji mysl správně nasměrujete, je vysoká šance, že se vaše přání splní. Zkuste to…

Zní to možná až příliš jednoduše, aby to byla pravda. Ale zkušenosti mnohých ukazují, že tomu tak skutečně je. Vesmír má pro nás přichystáno mnoho, dá se říci, že skoro všechno, co chceme. Jenže je obrovský, a tak aby byla zakázka správně naplněna a odeslána, je na nás, abychom ji na začátku správně definovali. Zjednodušeně řečeno, přání se zkrátka plní. Ale plní se skutečně tak, jak jsme je nasměrovali. Jistě si vzpomínáte, jak jste sami sobě kolikrát říkali: Já to nedokážu, nezvládnu, nenaučím se… Při těchto myšlenkách, zvlášť když si je v duchu často opakujete, nebo je dokonce říkáte nahlas a přesvědčujete o tom i své okolí, je skutečně velká „šance“, že se to, co do vesmíru vysíláte, opravdu stane. Tedy že něco nedokážete, nezvládnete, nenaučíte se.

 

Mohlo by se vám líbit

Dodržte těchto 5 zásad vašich přání a začnou se vám plnit sny!

Pokud s těmito technikami začínáte, je ideální si své přání nejdřív napsat – zásada č. 1. Už tím uděláte první krok k jeho budoucímu splnění. Napsat si přání je dobré i proto, že vlastně „černé na bílém“ vidíte přesně, co si přejete. Což znamená, že jednak vidíte přesnou formulaci a můžete ji případně poopravit, jednak svému přání dáte punc vážnosti, a konečně, k přání se později můžete kdykoliv vrátit a nezapomenete, co jste si přesně přáli.
svetzeny.cz

Myslíte si, že něco nezvládnete? Pravděpodobně máte pravdu!

Děje se tak proto, že při vyslovení nebo uvědomění si jakékoliv myšlenky začnete vysílat svoji energii určitým směrem. Vaše podvědomí pracuje a vy se podle toho nějak chováte a jednáte. V podstatě jdete danému přání vstříc. Pokud si tedy na začátku pomyslíte, že něco nezvládnete, pravděpodobně se budete méně snažit, zachvátí vás nervozita, stres, tréma a jiné nepříznivé vlivy a vaše „přání“ nezdaru bude zřejmě naplněno. Přesně tohle totiž odlišuje úspěšné lidi od neúspěšných.

Ti neúspěšní „vždycky vědí“, že to špatně dopadne. Ti úspěšní naopak „vždycky vědí“, že to dobře dopadne. Neboli, jak už kdysi říkal Henry Ford ve svém slavném citátu: „Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu.“

Mohlo by se vám líbit

Smutek, křivda a nedůvěra: Co dělat aby zklamání tolik nebolelo

Smutek, křivda a nedůvěra. Každá z nás se s takovými pocity určitě někdy setkala. Zklamání patří k našemu životu, a může nás dokonce obohatit. Ovšem pouze za předpokladu, že se v něm nebudeme utápět.
svetzeny.cz

Stačí každý den dvě minuty

Chcete být bohatší, mít lepší práci, lásku snů? Potom nestačí jen chtít, ale chovat se a myslet tak, jako by vysněný cíl už nastal. Nasměrujte svoji energii správným směrem, od chtění k samotné existenci. Neříkejte si v duchu (nebo nahlas): Chci být… šťastný, úspěšný, zdravý. Dostali byste jenom chtění, nic víc. Ale to už přece máte. Proto správná afirmace musí být formulována vždy v přítomném čase a bez všech negativních konotací. Místo „chci mít lepší byt“ proto říkejme „mám lepší byt“. A tento lepší byt si každý večer představujme. Nemusí to být nijak dlouho. Stačí každý den dvě minuty. Soustřeďte se na svůj cíl a uvažujte o něm jako o splněném. Kromě toho přidejte ještě do své mysli obraz. Tím celou věc podpoříte. Náš mozek totiž umí dobře pracovat s vizualizací, proto splnění přání neboli naplnění podstaty afirmace pomáhá, když budete snít. Tímto způsobem dojde časem ke splynutí snu a reality a přání se splní. Energie se totiž napře tím správným směrem a vesmír vám pošle přesně to, co chcete.

Než se tak stane, chovejte se, jako by to už bylo. Například začněte svůj dosavadní nevlídný příbytek vyklízet, srovnávejte věci do krabic a chystejte se na stěhování.

Váš lepší byt přece už čeká!

Mohlo by se vám líbit

Který z těchto mužů je vaše číslo jedna?

Co člověk, to názor. V redakci Světa ženy jsme vybrali desítku za nás nejkrásnějších mužů českého vip rybníčku. Je nám jasné, že "pan dokonalý" je prvně váš manžel a až potom některý z těchto fešáků. Zapomněli jsme podle vás na někoho?
svetzeny.cz