Promotion
Promotion
Promotion

Horoskop: Perfektní muž pro vás podle znamení zvěrokruhu. Měli byste mít vedle sebe lenocha nebo aktivního blázna?

Promotion
Promotion

Hvězdy nám prozradí hodně o naší povaze nebo vztazích. Možná přemýšlíte, proč vám to s nějakým mužem zase nevyšlo a kde je chyba. A možná je chyba právě v tom, koho máte v hledáčku. Tento horoskop vám pomůže nasměrovat správným směrem. Zjistěte podle svého znamení zvěrokruhu, který muž je ten pravý pro vás.

Beran

Měla byste najít chlapa, který s vámi rád soutěží. Nemluvíme o přehnané soutěživosti, ale vytváření společných výzev, ať už jde o hubnutí, uběhnuté kilometry nebo kdo udělá lepší kuře.

Býk

Váš muž by měl být hlavně pohodář. Ten, kdo rád odpočívá a rád s vámi stráví kvalitní čas, je ten pravý pro vaše znamení.

Blíženci

Hledejte muže, který s vámi bude rád dělat mnoho spontánních činností, a který bude rád neustále po vašem boku.

Rak

Poohlížejte se po někom, kdo je na stejné emocionální úrovni jako vy a dokáže snést všechny vaše úzkosti, záchvaty vzteku. Jen takový muž si zaslouží být vaší polovičkou.

Lev

Milé Lvice, vy potřebujete pozornost a obdiv, takže si najděte někoho, kdo vám toto bude schopný dát a nebude na vás pouze žárlit nebo vám dokonce záměrně snižovat sebevědomí.

Panna

Měla byste být s mužem, který vám pomůže šplhat po žebříku k úspěchům tak, že vás bude intelektuálně stimulovat.

Váhy

Váhy rády ukazují svoji lásku veřejnosti a přímo záři vedle svého partnera, proto byste si měla najít někoho, kdo je schopen vám dát pocit výjimečnosti a okázalá láska ho bude činit šťastným stejně jako vás.

Štír

Váš muž by měl být schopen pochopit podporovat vaše cíle a ambice v životě z celého svého srdce. Soutěžení ani přehnaná žárlivost není nic pro vás.

Střelec

Vaše dokonalá představa dokonalého chlapa je ta, ve které s vámi může cestovat daleko za hranice a zažívat jedno dobrodružství za druhým.

Kozoroh

Vy potřebujete někoho, kdo věří ve stabilní a naprosto oddaný vztah – to je pro vás ten pravý muž.

Vodnář

Vodnáři, hledejte někoho, kdo ocení vaši kreativní a vzpurnou povahu. Jen takový muž získá ve vašem srdci zvláštní místo.

Ryby

Amorek začne střílet šípy, pokud si najdete někoho, kdo se zajímá o umění, kulturu a hudbu – to je pro vás ideální směsice, kterou potřebujete ke svému životu.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět Ženy 8/2021
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion