Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení horoskopu jsou mistři svádění

Díky svému jedinečnému charismatu a podmanivé osobnosti jsou tato tři znamení zvěrokruhu podle horoskopu považovány za mistry svádění a obmotají si každého kolem prstu. Patříte mezi profesionální svůdníky nebo flirtovat neumíte a držíte se při navazování kontaktů zpátky?

Znáte ty lidi, kteří jsou prostě atraktivní? Vyzařuje z nich sebevědomí a vzrušující energie, která mnohým zamotá hlavu. Podle horoskopu jsou to především tři znamení zvěrokruhu, která jsou díky své podmanivé osobnosti považována za mistry svádění. Se smyslným vzhledem a neodolatelným úsměvem na každého jednoduše zapůsobí a okouzlí ho.

1. Beran

Ženy a muži, kteří se narodili pod tímto znamením zvěrokruhu, jsou považováni za nejlepší mezi svůdníky. Nejen, že se rádi soustředí na sebe, ale také jsou automaticky vnímáni okolím jako něco zvláštního a výjimečného. Odvážné oblečení odráží pouze sílu jejich jedinečné osobnosti, a tak se snadno stane, že nikdo neodolá kouzlu Berana. Nejde samozřejmě jenom o oblečení, ale o jejich celkovou energii, kterou vyzařují.

2. Lev

Když už mluvíme o přímo ohnivé energii, Lev také rád vidí sám sebe v centru pozornosti. Jeho osobnost je přesvědčivá: dominantní a velkolepá, svým charismatem si snadno omotá každého obdivovatele kolem prstu. Znamení ohně ví, jak přeměnit své slabosti na silné stránky, a je proto mimořádně úspěšným taktikem – ve svádění, ale i v lásce.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší červen? Tato znamení se můžou těšit na měsíc plný úžasných událostí

Léto, slunce a měsíc plný úžasných událostí - podle horoskopu mohou tato tři znamení zvěrokruhu očekávat vynikající červen. Patříte mezi trio vyvolených?
svetzeny.cz

3. Střelec

Ženy a muži narození ve znamení Střelce jsou považováni za nezapomenutelné. Její chuť do života a touha po dobrodružství je nakažlivá a dává ostatním lidem lehkost, díky níž jsou závislí na blízkosti tohoto znamení. Střelec vám dodá energii, pocit bezstarostnosti a také vám neustále připomíná, proč je život úžasný. Střelec se ani nemusí snažit vám svádět. Jde to ruku v ruce s jeho osobností. Romantický úsměv, radost a energie často stačí a většina lidí podlehne osobnosti Střelce - jejich aura a kouzlo jsou prostě neodolatelné a svádějí každého člověka v místnosti.