Přejít k hlavnímu obsahu

Čínský horoskop 2021: Rok kovového Buvola s sebou přináší řád a ozkouší naši píli

Co si pro nás připravil na tento rok kovový Buvol, který přebírá vedení v Čínském horoskopu? Připravte se na to, že letošní rok, bude zkouška.

Rok 2020, tedy rok kovové Krysy nám dal pořádně zabrat. Přečtěte si, co stálo v předpovědi na rok 2020, a jak moc se tato věštba vyplnila. Nyní nastupuje kovový Buvol, druhý z dvanácti znamení čínského horoskopu. Jaký rok, který oficiálně začíná 12. února, bude?

Čínský rok končí 31. ledna 2022. Co vás do té doby čeká?

Tento rok bude plný štěstí a je vhodné se také zaměřit na vztahy, ať už mluvíme o přátelství nebo lásce. V čínském zvěrokruhu je Buvol velmi pracovitý a metodický. Rok 2021 bude rokem, kdy bude vaše práce odměněna, a ti, kteří touží po penězích, je dostanou – pokud tedy budou ochotni přiložit ruku k dílu a vynaložit značné úsilí.

2021 bude také rokem, kdy plně pocítíme váhu našich povinností a bude třeba zdvojnásobit naše úsilí, abychom dosáhli vytoužených výsledků. Barvy podle čínského horoskopu budou: bílá, žlutá, zelená - tedy šťastné barvy, které ve Feng Shui přitahují prosperitu a úspěch. Chcete-li zvýšit své štěstí, noste kovové doplňky.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop vám prozradí, jak být optimističtější. Tip pro každé znamení podle hvězd

Pociťujete v novém roce pesimismus ve svých rozhodnutích? S těmito tipy, které jsou dokonale sladěny pro každé znamení zvěrokruhu, se rozloučíte s negací, která vám bere příliš mnoho energie.
svetzeny.cz

V letošním roce nedojde k žádným katastrofickým událostem, přicházíme tedy do roku, který je příznivý pro hospodaření, dlouhodobé investice nebo konsolidaci.

Znamení Buvola je též ideální pro vytvoření si pořádku v rodinném životě. Pokud není vaše rodinná situace klidná, letos se vše vyřeší. Budete potřebovat letos hodně disciplíny, ale pokud se ji naučíte, budete sklízet jeden úspěch za druhým. I tady platí, že nic není zadarmo.

Poselství nadcházejícího roku nemůže být jasnější: „Úspěch patří těm, kteří tvrdě pracují. Opravdu tvrdě.“ Slova, která by neměla chybět v našem slovníku jsou: tvrdá práce, povinnosti a disciplína.

Tento rok bude plný aktivit, práce na sobě, transformace vlivů, které se odráží jak v naší osobní sféře, tak v té profesní, zdravotní i rodinné. Přichází rok budování, rozvoje a také nových začátků, které si ovšem musíme vydobýt, nic nepřijde samo a lehce. Toto období lze nazvat pevným a ozdravným. Naše postoje, podvědomé vzorce i vztahy projdou velkou proměnou. Co má hodnotný a zdravý základ, se bude rozvíjet, ostatní věci skončí. Obecně lze očekávat nárůst ekonomiky, uklidnění situace ve společnosti a celkové zlepšení.

Doba nejistot a strachu pomine, ale jen u těch, kteří se budou spoléhat sami na sebe a na svůj selský rozum. Obecně budou lidí více směřovat svoji pozornost na zdraví, energii, alternativnější způsob života, posilování těla i ducha.

Prvek kovu dodává znamení Buvola pevnost a sílu, kterou budeme všichni v novém roce potřebovat.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop lásky 2021: S kým zažijete nejvášnivější chvíle v tomto roce?

Naše astro předpověď vám prozradí s jakým znamením vám to letos bude klapat a s jakým skřípat. Dozvíte se i, s kým zažijete nejlepší sex a s kým byste měla zakládat rodinu.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston promluvila o svém bolestném životě: ponižování od matky, zlomená sebedůvěra a dva rozvody

Je samozřejmé, že Jennifer Aniston má za sebou docela pozoruhodnou kariéru. Hvězdě seriálu Přátelé bude 52 let, ale o zpomalení nebo ztrátě energie se u ní mluvit rozhodně nedá. Ovšem ne jednou ve svém životě Aniston slyšela, že na kariéru v Hollywoodu může zapomenout. Než se dostala tam, kde je dnes, musela překonat svoji minulost, která byla plná kritiky i bolesti.
svetzeny.cz