Odměňte školáky Windows tabletem s LEGO® zábavou a vyhrajte super ceny

Pořiďte si praktický tablet, stáhněte si do něj zdarma TV seriály s LEGO® hrdiny a zapojte se do soutěže o zájezd do Legolandu, rodinné vstupenky na LEGO® KidsFest Praha a stavebnice LEGO®.

Získejte mnohem víc, než jen tablet! Lenovo Miix 3 8 je kompaktní tablet se čtyřjádrovým procesorem, který se díky příznivé ceně hravě vejde do vašeho rodinného rozpočtu. Pořídit si ho můžete jen za 3 499 Kč, a to včetně systému Windows 8.1. Díky tomu na něm spustíte aplikace, na které jste zvyklí z běžné práce na počítači, a používání tabletu se tak stane mnohem efektivnějším a příjemnějším. Lenovo Miix 3 8 navíc obsahuje balík služeb Office 365 na jeden rok.
Vyhledávač Bing Smart Search dostupný u systému Windows 8.1 zajišťuje rychlejší práci a zábavné brouzdání po internetu. Je navržen tak, abyste mohli svůj dotykový tablet využívat skutečně na maximum, a přináší přesné výsledky při vyhledávání v rámci webu, tabletu, aplikací i cloudu. Vychutnejte si hudbu na dosah ruky, snadné zobrazení a procházení obrázků z webových stránek.

MS-LEGO-marianne_MC_svet1000x750-Tablet-badge-white

Lenovo Miix 3 8 je navržen pro práci i zábavu doma i na cestách. Je skvělý pro rodiče, kteří potřebují chvíli pracovat, i pro děti, které se chtějí zabavit při dlouhé chvíli. Naplno ho oceníte při cestování i na dovolené, je nesrovnatelně lehčí a praktičtější než notebook. Má baterii s výdrží až pět hodin, takže se u něho může vystřídat celá rodina. Špičkové hliníkové tělo tvoří elegantní i odolnou schránku, kterou hned tak nepoškrábete. Tablet má také integrované webkamery.

Jak vyhrát pro svou rodinu zájezd do Legolandu? Vyplňte na soutěžním webu tipovací otázku. Soutěž probíhá od 11. 5. do 5. 7. 2015 ve třech kolech. Celkem se hraje o 3× rodinný zájezd pro 4 osoby do LEGOLAND Deutschland, 3× rodinné vstupné na LEGO® KidsFest a 100× stavebnici LEGO®. Soutěžte na webu www.tabletzavizo.cz.

LEGOLAND Deutschland je velký zábavní park, kde můžete strávit den plný legrace a adrenalinu. Je rozdělen do tematických celků a neustále se inovuje v souvislosti s novými stavebnicemi. Každý rok zde přibývají nové expozice, třeba v roce 2014 přibyl LEGO® hrad, kde se můžete i ubytovat, expozice věnovaná filmu LEGO® MOVIE a expozice věnovaná Hvězdným válkám, konkrétně stíhačce X-WING. Ale to je jen malá ukázka toho, co všechno LEGOLAND Deutschland nabízí.

Vyhrajte také lístky na festival LEGO® KidsFest Praha, který proběhne 13. 6. – 28. 6. 2015. Čeká vás více než 7 miliónů kostek LEGO® ke stavění, jedinečné autorské práce stavitelů uměleckých děl z LEGO® kostek, unikátní stavby od členů LEGO® fan klubů ze střední a východní Evropy a mnoho dalšího.

Získejte jedinečnou možnost stáhnout si zdarma TV seriály s LEGO® hrdiny. Stačí zadat na soutěžním webu kód, který naleznete v balení tabletu. Vaše ratolesti tak budou mít své oblíbené hrdiny z řady LEGO® Friends, Ninjago a Chima na dosah ruky.

@svetzeny