Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Každý chce toto léto vlnitý bob, který sluší všem ženám každého věku

Info ikona
Účesy

Letní boho účes během několika sekund: jemný vlnitý bob se nejen snadno upravuje, ale také vypadá přirozeně krásně. Znáte tento účes? Určitě ano!

I malá změna může pomoci zvýšit sebevědomí a vnést do našeho vzhledu závan čerstvého vzduchu. Jak už jsme říkali, nemusí to být riskantní sestřih nebo extravagantní líčení, co takhle malá, sofistikovaná změna účesu? K tomu se obzvláště hodí trendy vlnitý bob. Je důkazem toho, že jen trocha stylingu dokáže vdechnout vašim vlasům nový život a svůj účes si zamilujete znovu.

Proč je vlnitý bob tak výjimečný?

Základem vlnitého účesu je jednoduchý "bob střih". Nezáleží na tom, zda se jedná o tupé zastřižení bobu nebo francouzský bob, verze s jemnými vlnami funguje se všemi střihy. Jemné vlny nebo lokny, které lichotivě rámují obličej, dodají účesu letní boho šmrnc. Zvláštní věc: Tento bob se nejlépe stylizuje, když je vaše návštěva kadeřníka trochu "opožděná". Protože se vyznačuje ležérním neupraveným vzhledem, který obzvláště dobře doplňuje odrostlé prameny a nestrukturovaný tvar a z vašich vlasů znovu vytáhne to nejlepší.

Takto stylizujeme účes zvaný bob

Jemný vlnitý bob je vlasovým ekvivalentem make-upu „bez make-upu“: minimálně stylizovaný, ale vždy super přirozený a svěží. V závislosti na přirozené struktuře vašich vlasů toho lze dosáhnout různými způsoby. Přirozeně kudrnaté vlasy lze upravit do uvolněného vlnitého bobu pomocí stylingových přípravků, jako jsou texturizační spreje nebo kulmovací krémy.

Bonus navíc

U hladkých nebo vlnitých textur lze pomocí kulmy nebo žehličky vytvořit ve vlasech mírnou vlnu, která se na jedné straně umně zastrčí za ucho. Lehké plážové vlny nabízejí ještě jemnější cool-girl verzi, která je obzvláště krásná na nošení v létě a lze ji upravit za pouhých 60 sekund.

Zdroj: Instyle, Elle UK