Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend 2023: Obloukový střih sluší všem tvarům obličeje. Nezáleží dokonce ani na délce vlasů

Vlasový trend roku 2023 není pouze "butterfly cut", ale také tzv. obloukový střih. Pokud netoužíte po velkým změnách, ale chcete nový vzhled, je tento účes přesně pro vás. Obloukový střih je v roce 2023 mezi ženami velmi žádaný. Dodává svěží dynamiku a lze jej nosit s jakoukoli délkou vlasů.

Preferujete dlouhé vlasy nebo svěží krátký sestřih? Přirozenou barvu vlasů nebo melír? Jak velká změna může být, aby byla návštěva kadeřníka poznat, ale přesto jste se cítíla naprosto pohodlně, a nemusela příliš riskovat s novou změnou, kterou si nejste jistá. Pokud máte letos náladu na svěží vlasy, ale stále se vyhýbáte příliš velkým vlasovým experimentům, doporučujeme vám nejnovější účesový trend Curve Cut. Dokonale naplňuje touhu po změně, ale zároveň vypadá úžasně přirozeně.

ČTĚTE: V roce 2023 hlásí návrat motýlí střih. Sluší každému tvaru obličeje

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Televizní kvíz nanečisto: Otestujte si své znalosti ze všeobecného přehledu a získejte plný počet bodů

Orientovat se v různých vědních oborech a oblastech lidského vědění je důležité nejen proto, abyste se dostali na vysokou školu nebo třeba uspěli v některé z oblíbených televizních soutěží. Všeobecný přehled se hodí v jakékoli životní situaci, kdy je skvělé prokázat svoji inteligenci a orientaci ve světě, ve kterém žijeme.
svetzeny.cz

Proč je obloukový střih tak výjimečný?

Obloukový střih – známý také jako "křivkový střih" – se stává novým favoritem roku 2023. Zvláštností trendového střihu je, že je na jednu stranu jednoduchý, ale zároveň má smysluplný a hezký tvar. V tomto účesovém trendu se jemné kaskádovité prameny stáčí dovnitř a lichotivě obepínají tváře, bradu a klíční kost. Záleží samozřejmě na délce vlasů.

Při zakřiveném střihu se délky vlasů vzadu stříhají do tvaru podkovy, aby dostaly větší objem a kontrast k předním pramenům nebyl příliš výrazný.

Mohlo by se vám líbit

Proměna roku: Matka dvou dětí chtěla po rozvodu změnu. Nyní si ji lidé pletou s Megan Fox

Po rozvodu často ženy touží po nové image. Nejinak tomu bylo v případě devětadvacetileté matky dvou dětí, Marissy Pool z Pensylvánie. Ta se rozhodla pro radikální krok, změnila šatník i účes. Nyní si ji lidé pletou sel slavnou herečkou Megan Fox.
svetzeny.cz

Jak nosit tento trendy účes?

Bez ohledu na to, zda máte krátké, polodlouhé nebo dlouhé vlasy, křivkový střih sluší každé ženě a lze jej nosit téměř s jakoukoli délkou vlasů. Účesový trend lze například stejně krásně kombinovat s bobem po bradu i s hřívou po pás. Nakonec se do účesu jednoduše přidá pár svěžích přechodů v podobě melírů a je hotovo!

Zdroj článku