Přejít k hlavnímu obsahu

O 10 let mladší: Pomocí vybraných barev na vlasy si můžete ubrat roky. Zkuste karamel nebo přírodní ombré

Info ikona
Móda

Se správnou barvou vlasů můžete změnit svůj vzhled k lepšímu. Následující pětice vás dokonce přiměje vypadat až o 10 let mladší.

Nosíte barvu vlasů, díky které vypadáte starší? To už je minulostí – máme pět úžasných trendů barev vlasů, díky kterým budete vypadat až o deset let mladší.

1. Karamelové melíry

Krásnou možností pro brunetky jsou karamelové melíry. Není to příliš velká změna, ale stále vypadá skvěle. Teplý tón obličej zjemní a sníží vám hned několik let.

2. Zlatý med

Pokud jsou vaše vlasy přirozeně o něco světlejší, ovocné tóny v nich vypadají skvěle. Myslete na medové zlato, které dodá vaší tváři mladistvou záři.

3. Přírodní ombré

Se světle hnědým tónem dokáže krásný a plynulý přechod do světlé blond dělat zázraky. Ombré vzhled rozzáří naši tvář a dodá mladistvý vzhled.

4. Růžové akcenty

Odvaha použít barvy vás nejen udělá mladými, ale také vypadá super letně. Trocha růžové ve špičkách, jako melíry nebo ve stylu ombré dodávají wow efekt zejména blondýnkám.

5. Teplé melíry

Pokud jsou vaše vlasy tmavší blond nebo světle hnědé, bude vám tato varianta dokonale slušet. S několika teplými a světlými melíry přes tmavší vlasy podpoříte přirozený, ale také zářivý vzhled.

Zdroj: Instyle, Elle UK, Freundin