Přejít k hlavnímu obsahu

Móda: Oblečte na sebe novou trendy barvu podzimu, která se hodí ke každé z nás nehledě na věk či postavu

Info ikona
módní podzim

Na podzim 2022 s námi zůstanou zářivé barvy. Obzvláště populární je v současnosti oranžová. Tady jsou ty nejkrásnější kousky na podzim, která rozzáří váš šatník, a zároveň budete trendy. Třešnička na dortu? Nemusíte sahat ani hluboko do kapsy!

Výrazné barvy jsou teď velkou věcí v módě! Nejprve sytá růžová, potom oblíbená výrazná zelená a nyní? Křiklavá oranžová. Růžová je v současné době velmi oblíbená u trendy žen, ale existuje ještě jedna barva, která může konkurovat jasnému barbie tónu: Oranžová! Oranžová byla po dlouhou dobu zapomenuta a nebyla příliš „sexy“ – ale zářivá barva předznamenala v roce 2022 novou éru! Protože úplně každý milovník módy má teď ve skříni nějaký oranžový kousek. Je tedy nejvyšší čas obléknout se do trendové barvy roku 2022 na blížící se podzim. Tady je vaše inspirace!

Móda: Svetry v hlavní roli, které sluší každému. Objevte trendy zelenou a neutraťe víc než 500 korun

svetzeny.cz

Oranžová je trendovou barvou podzimu 2022

Takto stylizujte oblíbenou oranžovou

Oranžová je skutečná trendy barva číslo jedna! Kombinovat ji není vůbec jednoduché. Outfit může rychle působit neharmonicky, pokud je ve špatné kombinaci. Zde platí pravidlo: méně je více. Pomalu se odvažte použít výraznou barvu a vyzkoušejte doplňky jako tašku, šátek nebo náušnice. Následně se snadno kombinují topy, jako jsou kardigany, svetry nebo slipovery. Výrazné oranžové tóny se skvěle hodí k modrým džínám. Pěknou variantou jsou i černé kalhoty nebo model v šedé barvě.

Pro odvážnější

K oranžovým kalhotám doporučujeme svetry v krémové, béžové nebo tmavě modré barvě. Pokud byste si chtěli vyzkoušet opravdu barevný outfit, můžete kombinovat růžovou, tmavě modrou nebo zelenou a vytvořit tak trendovou vzhled.

Zdroj článku