Přejít k hlavnímu obsahu

Dokonalé štědrovečerní outfity: Vypadejte štíhlejší a výrazně mladší během chvilky

Info ikona
young-girl-fashionable-dress-with-sequins-city-christmas-lights (1).jpg

Stále si nejste jistá, co si oblečete ke stromečku? Inspirujte se dokonalými štědrovečerními outfity, které vás zeštíhlí a omladí. Díky našim tipům a trikům od stylistů budete vypadat hubenější, zároveň vám dané oblečení ubere roky.

Dokonalé štědrovečerní outfity, které vás zeštíhlí

Stále tápete, co si na sebe oblečete ve Štědrý den? Existují outfity, které jsou schopné vám opticky ubrat několik kilo. Pojďme se podívat na to, které to jsou. V první řadě je vždy dobrou volbou vsadit na jednobarevný outfit, a to hned ze dvou důvodů. Tím prvním je, že vytvoří jednolitou siluetu, která vypadá vyšší a hubenější. Druhou výhodou monochromatických looků je skutečnost, že je velmi jednoduché takový outfit sestavit. Vždy budete vypadat elegantně a vše bude hezky ladit, když se budete držet zásady kombinování jednotlivých kusů oblečení tón v tónu.

Slavnostní účesy dle typu obličeje: Čtvercový obličej zjemní vlny, protáhlému prospěje tupírování vlasů

svetzeny.cz

Co se týče vršků, pozor na to, jaké zvolíte sako. Pokud toužíte vytvořit dojem štíhlosti, rozhodně volte sako v délce po boky. Mělo by vám dobře padnout, rozhodně se obecně vyhněte pytlovitým a oversize střihům, pokud chcete opticky vypadat štíhlejší. Co se týče typu výstřihu, nejvíce lichotivý je výstřih do V, díky němu budete vypadat hubenější. Skvěle budete vypadat v šatech s výstřihem do V, které mají v pase buď pásek, nebo řasení. Nevyhýbejte se ani zářivým barvám, rozhodně neplatí, že černá zeštíhluje, spíše záleží na střihu oblečení. Skvěle bude vypadat i červená, námořnická modrá nebo smaragdová, navíc tyto barvy působí slavnostně.

Co se týče doplňků, rozhodně věnujte pozornost botám. Lodičky jsou skvělou volbou, prodlouží nohy a celkově vytvoří dojem štíhlejší postavy. Ze šperků pak stojí za pozornost dlouhý náhrdelník ve tvaru U, který dovede protáhnout vaší siluetu. Nezapomínejte ani na stahovací prádlo, které dovede krásně vytvarovat vaši postavu.

Galerie: Vyberte si zimní čepici podle tvaru vaší hlavy. Oválnému obličeji sluší skoro všechny

svetzeny.cz

Chcete omládnout? Vsaďte na výrazné odstíny, krajku a volánky

Chtěli byste vypadat mladší? Pak můžete investovat do drahých kosmetických procedur, ale jde to udělat i úplně jednoduše a přirozeně. Vhodně zvolené oblečení vám ubere roky – které kousky tedy zvolit pro tak slavnostní den? První zásadu už jsme zmínili výše, je důležité, aby vám oblečení dobře padlo. Možná to zní jako naprostá banalita, ale ve skutečnosti je to naprosto zásadní. V příliš malých a úzkých šatech můžete působit nepatřičně, ovšem i neforemné oblečení vám roky přidá. Rozhodně se také nedržte zpátky, co se týče barev. Omladí vás výrazné odstíny, které vás celou rozzáří.

Pokud chcete vypadat mladší, rozhodně lze doporučit, abyste volila jednoduché nepřeplácané outfity. K vánočnímu stromečku volte například jednoduché pouzdrové šaty, kombinaci skvěle padnoucí košile a společenských kalhot či halenku s výstřihem do V a pouzdrovou sukni. Druhou volbou je zakomponovat do outfitu prvky, které působí mladistvým „dívčím“ dojmem. Skvěle vypadá krajka, díky ní budete působit mladší, ale zároveň ne jako diblík. Omladí vás i decentní volány, nabírané rukávy či řasení. Opět platí, že velmi lichotivé jsou pásky všech druhů a podob. Slavnostně bude působit i mašle, třpytivá stuha či lesklý zlatý kovový opasek. Co se týče doplňků, nepřekombinujte to, pokud něco skutečně přidává roky, jsou to okázalé šperky, kterých je přespříliš a další výrazné doplňky, kterých použijete v rámci jednoho outfitu velmi mnoho.

Zdroj článku