Promotion
Promotion
Promotion

Největší chyby, které plnoštíhlé ženy dělají při oblékání: Tato móda vám přidává kila navíc!

Promotion
Promotion

1. Neforemné hábity

Častou chybou, kterou plnoštíhlé ženy dělají při výběru outfitu, je snaha se úplně zahalit a „schovat“ před světem. Vybírají si neforemné kousky oblečení, které na nich plandají v domnění, že tak zakryjí své nedostatky. Stane se pravý opak, v takovém oblečení budete vypadat dvakrát větší, než ve skutečnosti jste. Mnohem lepší strategií je umět prodat svoje křivky. Máte krásná velká ňadra? Pak se nebojte výstřihu do V. Zařaďte do šatníku kousky, které dají vyniknout vašim křivkám. Nebojte se ani upnutých pouzdrových šatů, ty jsou univerzálně lichotivé a dá se vždy najít vhodný střih právě pro váš typ postavy. Uvidíte, že od okolí sklidíte jen samé pochvaly a takový outfit vás rozzáří.

2. Nosí jen černou

V domnění, že je černá zeštíhlí, nosí boubelky jenom tuto barvu. To je ovšem velká chyba a ohromná škoda! Neomezujte se pouze na černou. Za prvé, vždy je rozhodující střih, můžeme vám garantovat, že špatně ušité a střižené šaty ani černá barva nezachrání. A za druhé, pár kilo navíc opravdu není důvodem proto abyste se dokonce života halila do černé, vždyť je tolik krásných barev. Černá je poměrně tvrdá barva, která opravdu ne každému lichotí. Zvláště pokud jste tmavovláska, můžete v černé vypadat mdle a nevýrazně. „Černá barva samozřejmě není pro všechny. Já když vidím třeba slečnu, nebo paní, která má velmi černé vlasy a je kompletně oblečena do černé, tak vím, že má totální nedostatek energie. My si vůbec neuvědomujeme, že černá nám odebírá energii. Je to vlastně v případě, že chci pracovat, se bavit, chci být veselá, nebo chci být přátelská ke svým přátelům, chci být bezva máma, chci být kamarádská, tak nemůžu být v černé. Protože to všechno nám ta černá jakoby schovává,“ říká módní návrhářka a stylová poradkyně Táňa Havlíčková.

3. Nosí trendy oblečení a zcela ignorují, že to nelichotí jejich typu postavy

Každý půlrok přicházejí módní návrháři s novými trendy. Bohužel ne všechny kousky lichotí každému a je jedno, jestli je žena hubená, nebo má pár kilo navíc, tak to prostě je. Ženy se někdy snaží „slepě“ následovat trendy bez ohledu na svůj typ postavy. To je ale velká chyba, v momentě, kdy si najdete padnoucí střihy oblečení, které vám budou lichotit a budete se v nich cítit pohodlně a sebejistě, věřte, že už nebudete chtít nosit nic jiného a na módní diktát zapomenete.

Plnoštíhlá žena
Info ikona

4. Nepadnoucí spodní prádlo

Toto je častá chyba obecně, špatně zvolené nepadnoucí prádlo dovede naprosto zkazit celkový dojem. U plnoštíhlých žen to platí obzvláště, protože se jim pak pod šaty rýsují nevzhledné faldíky. Zcela zbytečně, dnes je na trhu neuvěřitelný výběr spodního prádla. Pakliže se chystáte obléct si přiléhavé sexy šaty, zvažte, zda si pod ně nepořídit speciální stahovací prádlo, krásně vám vytvaruje postavu a vy sama se budete díky tomu cítit štíhlejší, sebevědomější a sexy. Pozornost je třeba věnovat i podprsence, dobře zvolená podprsenka dělá divy. Tím, že prsa pozvedne, budete rázem vypadat štíhlejší a vyniknou křivky vašeho těla. Podívejte se na video, jaké divy dokáže vykouzlit správně zvolené spodní prádlo.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět Ženy 8/2021
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion