Promotion
Promotion
Promotion

Jak vrátit pleti ztracený jas a získat balíček s péčí od Oriflame?

Že jsou paprsky pro vaši pleť nepřítelem číslo jedna, to je nad slunce jasné. Proto byste nikdy neměla zapomínat na používání ochranných krémů s SPF — v zimních měsících alespoň SPF30 a v letních SPF50. „Pamatujte, že UV paprsky pronikají i oknem. Používání SPF ochrany tedy nevynechávejte, ani když sedíte doma nebo v kanceláři,“ zdůrazňuje MUDr. Jana Housková. A proč je důležité bedlivě střežit pokožku před sluncem i v případě, že se vám pigmentové skvrny netvoří primárně po dovolené, ale objevují se plíživě — například s věkem? „Postupně dochází k ubývání pigmentu melaninu i samotných buněk melanocytů, jejich množství se ale zvyšuje v místech, která vystavujeme slunečním paprskům,“ zdůrazňuje dermatoložka. Za nevzhledné skvrnky může i hormonální nerovnováha nebo akné. „Vlivem zánětu v kůži se uvolní více melaninu, který způsobí v místě prodělaného zánětu červeno-růžové nebo hnědé skvrny,“ vysvětluje odbornice.

Celostní péče. Co si pod tím představit?

Zářivé a krásné pleti dosáhnete jedině dostatečnou péčí, jejímž základem je důkladné dvoufázové čistění ráno a večer. Extrémně důležitá je však i  hydratace. Abyste se vyvarovala nejednotného, mdlého až šedavého tónu, věnujte zvýšenou pozornost pitnému režimu a do své pleťové rutiny zařaďte séra i pleťové masky, vaší pokožce dodají zvláštní porci hydratace. „Jako doplňující kroky v denní péči o pleť dále můžete použít přípravky s obsahem aktivních látek jako jsou například AHA kyseliny, vitamin C, niacinamid nebo skupina retinoidů,“ vysvětluje Jana Housková (podrobněji v následujícím videu).

Nová řada pro rozzářený a sjednocený tón pleti

Nová kosmetická řada NovAge Brilliance od švédské značky Oriflame projasňuje a vyrovnává tón pokožky, redukuje pigmentové skvrny a vyhlazuje vrásky. Dle spotřebitelského testu jsou první výsledky znát již za 2 týdny pravidelného používání. A jaké přípravky v řadě najdete? Čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém. Kompletní sada je k mání buď na e-shopu Oriflame, anebo v soutěži níže.

NovAge Bril od Orfilame
Info ikona

Jak celou projasňující sadu od Oriflame vyhrát?

Stačí vyplnit tento formulář, v kterém mimo jiné odpovíte na soutěžní otázku, odeslat ho, a pak se už jen těšit, že se stanete jednou z 3 těch, která kompletní balíček NovAge Brilliance v hodnotě 3294 Kč získá. Tak hodně štěstí bez pigmentových skvrn!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion