Připravte osvěžující drink dětem, sobě i parnerovi! 3 tipy na skvělé letní koktejly

Teplé letní večery přímo svádí k posezení na zahrádce či vyhřátém balkoně s ozvěžujícím koktejlem v ruce. O požitek nemusíte ochudit ani děti, kterým bude chutnat ovoněný ledový čaj s lístky máty. Partnera pak potěšíte ostřejším drinkem s jablečnou příchutí. 

Pro děti: Letní Ice Tea

Budete potřebovat: sáček čaje Ahmad Rosehip, Hibiscus & Cherry, 5cl jablečného džusu, lístky čerstvé máty, plátek jablka a kostky ledu
Postup:
Připravíme čaj dle doporučení, vyjmeme sáček a necháme zchladit. Přidáme jablečný džus, několik lístků máty a plátek jablka. Servírujeme ve sklenici na kostkách ledu.

AHM-027M

Pro vás: Yellow Night

Co potřebujete na jeden drink: 2 cl tmavého rumu, 2 cl mandlového likéru, 2 cl limetkové šťávy, 4 cl Relax Exotica mango

Postup: Jednotlivé ingredience smíchejte a protřepejte v shakeru. Doporučené servírování do whiskey skleničky s ledem. Drink dozdobte plátkem manga nebo výsečí limetky.

Yellow_night

Pro partnera: Jablečný Jameson

Postup: Sklenici naplňte ledem, zalijte 5 cl Jameson Irish Whiskey, doplňte 10 cl jablečného džusu a promíchejte. Drink doplňte kousky čerstvých jablek.

TZ_Jameson_prozijte_leto_v_irskem_stylu

Tip!

Nechce se vám nic ručně připravovat, ale přesto byste ráda ochutnala něco nového? Vyzkoušejte hit letošního léta bubble tea od Bubbleology! Základem nápoje původem z Tchaj-wanu je černý nebo zelený čaj, který je ochucený o zajímavé ovocné příchutě. Na dně kelímku navíc najdete tapiokové perly, želé nebo praskající kuličky! V letní limitované edici můžete ochutnat bubble tea s příchutí jahodového mojita nebo citrusové Kumqat Mojito.

buubbleology

@svetzeny