Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět na výpis

Střelec

Denní horoskop

06.08.2022

Milí Střelci, Luna se v podvečerních hodinách přesouvá do Vašeho znamení. Nabízí určité vnitřní prozření a uvědomění si své přirozené dobrosrdečnosti. Více se Vás mohou dotknout láskyplné zpětné vazby a dopřát Vám tím zaznamenávat příliv spokojenosti a vděku.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti Vás může i dnešní podnět upozornit na to, s čím byste se neměli smířit. Více se projeví Váš vztah k Vaší práci a to i v souvislosti s tím, co Vám nevyhovuje. Vaše bystrá vnímavost podpoří kolektivní spolupráci a to i tím, čím si budete chtít zpříjemnit dnešní pracovní dobu.

AoL icon

Zdraví

Luna se dnes přehoupne do Vašeho znamení. Ve spojitosti s ohnivými energiemi připomíná i to, jaké nadšení může mít opačný efekt a co není vhodné uspěchat. Zdravotně je den zaměřen na boky, kyčle, kostrč, stehna, žíly a na smyslové orgány. Dopřejte si všeho s mírou a umožněte si věnovat si hýčkání tam, kde Vám to mohlo chybět.

AoL icon

Láska

Dnešní energie dne Vám budou moci projasnit, co má také druhý rád a jaké společné aktivity tím upřednostňuje. Intenzivněji můžete zaznamenávat i vnitřní potřebu cítit se milován a podvědomě toužit po něžnostech a milostném souznění. Kouzelnou atmosféru podpoří i upřímné vyznání a slova lásky.