Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět na výpis

Lev

Denní horoskop

25.11.2022

Milí Lvi, den nabízí určitou zajímavou nabídku a pestrý výběr zboží a služeb. V určitém směru můžete pocitově více zaznamenávat příznivé okolní vlivy a jaké nové aktivitě či záměru budete moci věnovat pozornost.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí se mohou více řešit již prosincové předběžné úmluvy a to i v závislosti na tom, co nutného čeká někoho z kolegů. Dnešní situace může sama upozornit na to, jaký přístroj či zařízení je zapotřebí zkontrolovat či mu věnovat zvýšenou pozornost.

AoL icon

Zdraví

Luna se ještě chvíli pohybuje ohnivým znamením Střelce. Přináší i téma zahraničních cest spojených s vánočními trhy či nabídku k přátelskému posezení. Zdravotně je den zaměřen na boky, kyčle, stehna, záda a také na kosti a klouby. Vhodné jsou méně fyzicky náročné aktivity a uvolňující masáž celého těla.

AoL icon

Láska

Vliv Luny v ohnivém Střelci navyšuje tendenci dopřát si určitý risk či dobrodružství, které může být spojeno i s tím, co si sami chcete vyzkoušet a to i ohledně vaření a předvánočního pečení. Potěšit Vás může i to, na čem se v rodině dohodnete a jaký pestrý výběr možností si umožníte.