Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět na výpis

Býk

Denní horoskop

25.11.2022

Milí Býci, dnešní energie dne přináší zajímavý spontánní nápad a určitý lákavý podnět, který Vás může i provokovat k tomu, něco nového si vyzkoušet. Potěšit Vás může i to, jaká příchozí změna na Vás čeká.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti můžete zaznamenávat více prosincových námětů ve spojitosti s tím, co je možné také předpokládat a na čem se budete moci i nezávazně s druhým domluvit. Dnešní situace může sama upozornit na to, co si vyžaduje opravu či záruku správného fungování.

AoL icon

Zdraví

Luna se ještě chvíli pohybuje ohnivým znamením Střelce. Vnáší do dne příjemný impuls k projevení optimismu, vtipkování a spontánních nápadů. Zdravotně je den zaměřen na boky, kyčle, kostrč a také na stehna, kolena, kosti a klouby. Vhodná je i péče o nehty na rukou a nohou a fyzicky méně náročné aktivity.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se dnes může i něco nečekaně změnit a umožnit Vám získat nad něčím drahocenný čas či neplánované volno. Den přeje vzájemné rodinné výpomoci a ochotě pomoci druhému tam, kde to je i pro Vás výhodné či jinak užitečné.