Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejšťastnější den v měsíci pro všechna znamení zvěrokruhu. Rakům a Lvům patří 11. srpen

Info ikona
horoskop

Jeden den v srpnu byste měli mít na paměti. Díky konstelaci hvězd se všechna znamení zvěrokruhu mohou těšit na kosmickou dávku štěstí - zde se dozvíte, kdy přijde čas.

Trochu štěstí navíc můžeme využít všichni, proto byste si měli v kalendáři označit jeden určitý den v srpnu. Souhvězdí umožňuje všem dvanácti znamením zvěrokruhu získat kosmickou dávku štěstí v tomto letním měsíci. Kdy je vááš den? Prozradíme vám to!

Každé znamení zvěrokruhu má v srpnu šťastný den 

BERAN: PONDĚLÍ 29. SRPNA

Retrográdní Chiron dává Beranům důležitý náhled, který navždy změní jejich životy. Rány z minulých dnů jsou zahojeny a otevřené kapitoly mohou být konečně uzavřeny. 29. srpna 2022 pocítí ohnivé znamení mocnou energii, která může vše změnit.

BÝK: PÁTEK 19. SRPNA

Díky síle měsíce se Býkům 19. srpna podaří překonat velké překážky a poté se konečně mohou soustředit na důležité věci. Jasnost a mír v tento den proudí zemským znamením a razí mu zcela nové cesty.

Vídáte na hodinách stejná čísla? Promlouvá k vám vesmír prostřednictvím kódů. Jedničky jsou počátkem duchovní cesty

svetzeny.cz

BLÍŽENCI: SOBOTA 20. SRPNA

Pro Blížence je 20. srpen tím nejlepším dnem, kdy začít nové projekty a pustit se do nových věcí. Mars dává zelenou a poskytuje vzdušnému znamení potřebnou sílu, energii a odhodlání překonat cokoli.

RAK: ČTVRTEK 11. SRPNA

Raci v tento den intenzivně pocítí sílu úplňku ve Vodnáři. Péče o sebe a reflexe budou na prvním místě a ukážou vodnímu znamení, že je čas konečně pro sebe udělat něco dobrého. Mnoho vztahů se tím také obrátí k lepšímu.

LEV: ČTVRTEK 11. SRPNA

Lvi mají 11. srpna po svém boku Venuši a planeta lásky jim nejen zvedne sebevědomí, ale také pomůže přinést nové příležitosti do života i finance pro ohnivé znamení.

PANNA: ČTVRTEK 4. SRPNA

Merkur je v tento den Pannám velkou oporou. Podporuje komunikaci zemského znamení, a tím umožňuje otevřít nové dveře, které změní každodenní život Panny. Znamení zvěrokruhu bude najednou moci myslet jasněji a chápat, co je třeba udělat, aby se posunulo vpřed.

Velká tarotová předpověď na měsíc srpen: Co vám podle kartářky předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

svetzeny.cz

VÁHY: ČTVRTEK 25. SRPNA

Váhy pocítí 25. srpna plnou rovnováhu a čistou harmonii. Merkur podporuje osobní a obchodní vztahy a dláždí nové cesty, které budou pro vzdušné znamení v budoucnu dobré.

ŠTÍR: PÁTEK 5. SRPNA

Štíři nacházejí hlubokou motivaci k uskutečnění svých snů tento pátek prostřednictvím síly Měsíce. Najednou jsou pochybnosti o sobě samém pryč a vodní znamení přistupuje k novým úkolům a projektům s optimismem.

STŘELEC: ČTVRTEK 11. SRPNA

Úplněk ve Vodnáři 11. srpna dává Střelcům dokonalou příležitost mluvit nahlas a jasně o problémech, které jim dlouho leží na srdci. Některé vztahy zažijí nový impuls a konečně naberou obrat, po kterém znamení zvěrokruhu už dlouho touží.

Nejchamtivější znamení zvěrokruhu: Hamižné jsou Panny i Lvi. Kdo další se nepředá?

svetzeny.cz

KOZOROH: ČTVRTEK 25. SRPNA

Kozorozi prostřednictvím Merkura v tento den cítí, že vše je možné – ať už v profesní nebo finanční oblasti. Nové nápady a myšlenky se otevírají a konečně úspěšně posouvají zemské znamení kupředu.

VODNÁŘ: ČTVRTEK 11. SRPNA

Úplněk 11. srpna přináší Vodnářům uvědomění, že je čas vyzkoušet něco nového ve svém životě, aby byli zase úplně šťastní – ať už je to nová práce, nová láska nebo dokonce nový koníček. Vzdušné znamení rychle rozpozná, co je správné.

RYBY: STŘEDA 24. SRPNA

Uran retrográdní způsobí, že Ryby budou mít pocit, že je čas na nové kreativní projekty. Vodní znamení kolem nich navíc najde větší pochopení a uznání pro něco, co se právě stalo.