Vlasy jako Kim Kardashian? Žádný problém

Dlouhé lesklé vlasy po pas, zapletené copy a sebevědomí vysoké jako Kim Kardashian – to vás čeká, když vyzkoušíte kouzlo maxi copů. A věřte nám, že pokud jednou okusíte, nebude to naposledy. Nejlepší na celé proměně je, že variant je nepřeberné množství a cena vás příjemně překvapí.

Zažijte pocit prodloužených vlasů a neplaťte tisíce

V salonu dokáží přímo zázraky za příznivé ceny! Maxi copy se hodí do práce, na volný víkend i na vodu. Vypadají vždy dobře, a pokud se o účes staráte a dbáte pokynů, vydrží dlouho. Celá proměna trvá cca hodinu až dvě – záleží na náročnosti. Můžete si rovněž přidat do copů ozdoby, barevné provázky nebo barevné pramínky vlasů. Kreativitě se meze nekladou. Péče o účes také není žádná alchymie. Stačí spát v noci s šátkem (ideálně saténovým) na hlavě, aby se copy nerozcuchaly.

 

Proměna naší redaktorky:

Hodnocení

„Musím říct, že jsem se bála hned několika věcí, ale výsledek naprosto předčil má očekávání. Bára dokáže výborně sladit odstíny vlasů, je velmi příjemná a vyjde maximálně vstříc. Zároveň je velmi kreativní a nebojí se poradit nebo vymyslet originální účes. Samotné pletení copánků vůbec nebolí a do hodiny jsem měla úchvatný culík, který bych si nejraději nechala navždy. Báro, díky!“

Maxi copy si oblíbily i celebrity. Podívejte se do naší galerie, kdo z nich zazářil!

Salonů po Praze jako je Beauty Bar by Bara, ale i v dalších městech vzniklo mnoho, jelikož se copánky těší velké oblibě. Ať už se rozhodnete zkrášlit vy, nebo věnovat účes jako dárek kamarádce či dceři, můžete si být jistá 100% úspěšností.

Přečtěte si také: Řekněte ne žlutým a oranžovým tónům

@svetzeny