Přejít k hlavnímu obsahu

Zoufalé manželky po 17 letech: Takto dnes vypadají herečky z oblíbeného seriálu

Info ikona
Zoufalé manželky

Jak dnes vypadají a co dělají herečky z kdysi velmi oblíbeného seriálu Zoufalé manželky? Už je to 17 let od doby, kdy se prvně seriál vysílal. Podívejte se, jak to dnes sluší představitelkám Gabrielle, Susan, Bree a Lynette.

Eva Longoria snad nestárne

Eva Longoria díky seriálu Zoufalé manželky prorazila. Za sebou už sice v té době měla účinkování v seriálech Báječní a bohatí, Beverly Hills 90210 a Mladí a neklidní, žádná z těchto rolí však nebyla natolik významná, aby ji zajistila slávu. To se však díky seriálu Zoufalé manželky změnilo. Eva Longoria v něm ztvárnila marnivou a zároveň dobrosrdečnou a naivní Gabrielle Solis, která je vdaná za movitého Carlose Solise, se kterým má dvě malé baculaté dcerky. Díky této roli se zapsala do povědomí diváků, kteří si ji zamilovali. Zároveň se stala vysněnou ženou mnoha mužů, mluví se o ní jako o jedné z nejkrásnějších hereček. Eva Longoria se i v současné době herectví věnuje, účinkuje hlavně v seriálech. Žádná z jejích rolí však zatím Gabrielle Solis nepředčila. V roce 2016 se Eva Longoria potřetí v životě vdala. Jejím manželem je mexický podnikatel José Baston.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Tady začíná válka: Britney Spears prozradila, jak jí matka ublížila. Ta požaduje odškodné 14 milionů

svetzeny.cz

Teri Hatcher pověsila hereckou kariéru na hřebík

Teri Hatcher si jistě všichni vybavíte jako „Zoufalou manželku“ Susan Mayer, která je rozvedená a sama se stará dceru Julii. Teri Hatcher seriál Zoufalé manželky rovněž proslavil. Sice se jako herečka živila už od 80. let, ale nedařilo se jí prosadit. Hrála v kriminálních i komediálních seriálech. Velkým úspěchem byla role v bondovce Zítřek nikdy neumírá. Slávy se však dočkala až díky seriálu Zoufalé manželky, diváci si její postavu zamilovali. Později se věnovala i dabingu, namluvila animované filmy Koralína a svět za tajnými dveřmi či Letadla. Dnes se již herectví nevěnuje. Objevila novou vášeň – vaření. Má vlastní Youtube kanál, kde sdílí své oblíbené recepty. Aktivní je také na Instagramu, kde ji sleduje 452 tisíc fanoušků. Je dvakrát rozvedená a má dnes již dospělou dceru Emerson Rose.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Marcia Cross jenom září

Americká herečka Marcia Cross odstartovala svou kariéru u filmu v 90. letech. Proslavila se díky roli doktorky Kimberly Shaw v seriálu Melrose Place. Původně měla natočit jen jeden díl, nakonec se z ní stala hlavní hvězda seriálu. Poté se Marcia Cross rozhodla dát si pauzu a dokončit vzdělání, má magisterský titul z psychologie. Vrátila se ve velkém stylu, její role „paničky“ Bree Van Den Kamp jí přinesla nebývalou slávu. Za roli také byla nominována na Zlatý glóbus a cenu Emmy. Herectví se věnuje dodnes, hraje především v seriálech. V reálném životě rozhodně není „Zoufalou manželkou“, s manželem Tomem jsou svoji od roku 2006. Mají spolu dvojčata Savannah a Eden.

Leoš Mareš dojal fanoušky k slzám. Sdílel video jako vzpomínku na Karla Gotta u příležitosti jeho svátku

svetzeny.cz

Felicity Huffman vůbec není Zoufalá manželka

Felicity Huffman v seriálu ztvárnila bývalou úspěšnou manažerku, která se stala vytíženou maminkou čtyř hyperaktivních dětí. Ačkoliv je ze zmíněných „Zoufalek“ asi nejnápadnější, její představitelka Felicity Huffman má na kontě nejvíce nominací a hereckých oceněních. Za roli ve filmu Transamerica získala nominaci na Oscara a Zlatý glóbus. Je také držitelkou ceny Emmy, Obie, Satellite a dalších mnoha filmových cen. Herectví se stále věnuje, hraje ve filmech i seriálech. Jejím manželem je William H. Macy, pár se vzal v roce 1997. Mají spolu dvě dcery – Sophii a Georgii.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Bolesti hlavy se můžete zbavit už za 5 minut, aniž byste si vzali prášky: Pomoci vám může akupresura a další způsoby

svetzeny.cz