Přejít k hlavnímu obsahu

Z posledních slov Tiny Turner (†83) mrazí v zádech: ‚‚Věřila jsem, že moje tělo je nezničitelné…”

Info ikona
Tina Turner

Po dlouhé nemoci zemřela Tina Turner (†83). Rocková babička, jak se jí přezdívalo byla už v březnu smířená s osudem, který se nyní naplnil. ‚‚Věřila jsem, že moje tělo je nezničitelné a nedotknutelné,” napsala zpěvačka na sociálních sítích.

Nad Ondřejem Brzobohatým se stahují mračna. Fotky a informace bulváru údajně poskytl on sám

svetzeny.cz

Autorka mnoha nezapomenutelných hitů věděla, že svůj boj prohrává. ‚‚Moje ledviny jsou obětí toho, že jsem si neuvědomovala, že můj vysoký krevní tlak měl být léčen,” napsala zpěvačka v březnu letošního roku. ‚‚Vystavila jsem se velkému nebezpečí tím, že jsem odmítla čelit realitě, že potřebuji každodenní, celoživotní terapii,” pokračovala v mrazivém přiznání.

Ledviny selhávají bez bolesti

Turner bohužel léčbu podcenila a podle svých slov si myslela, že její tělo je zkrátka nezničitelné, i když bojovala také s rakovinou střev. Přesto, že ztrácela síly, chtěla pomoci druhým a upozorňovala na to, aby lidé nezanedbávali péči o své tělo a věnovali mu pozornost. ‚‚Dnes je Mezinárodní den ledvin. Proč je to důležité? Protože ledviny selhávají bez bolesti. Ukažme našim ledvinám trochu lásky!” vyzývala své fanoušky k opatrnosti, kterou ona sama ignorovala. ‚‚Jsem proto potěšena, že mohu podpořit novou mezinárodní kampaň za zdraví ledvin. Celý příběh mé nemoci si můžete přečíst na webu www.showyourkidneyslove.com, ” stojí na závěr v posledních slovech legendy rocku.

Zdroj článku