Přejít k hlavnímu obsahu

Vojta Kotek poprvé ukázal svého syna: Malý Hubert pózuje na fotografii s pyšnými rodiči

Info ikona
Vojta Kotek

Za pár dní oslaví Vojta Kotek (34) 35. narozeniny a do nového roku vstupuje jako ženatý muž a tatínek syna Huberta. Kromě pracovních úspěchů pro něj byl rok 2022 plný změn a životních momentů. Se svými fanoušky se nyní pochlubil fotografií, kde je milovaný syn Hubert konečně vidět.

Na maminku, nebo tatínka?

Fanoušci se nemohou shodnout, zda je Hubert podobný na tatínka nebo maminku, ale jedno ví všichni. Je to poprvé, co ho Vojta Kotek ukázal na sociálních sítích a společná rodinná fotografie rozněžnila i Terezu Rambu, Ewu Farnou nebo Janu Plodkovou.

To je změna: Simona Krainová sundala své ikonické dlouhé vlasy a ukázala výrazně kratší sestřih

svetzeny.cz

Prvně svatba, potom dítě

Že je Vojta tajnůstkář, o tom není pochyb. V červenci proběhla utajená svatba, kde řekl „ano“ své lásce Radaně, která byla těhotná. Dítě přivítali na svět začátkem října 2022. Jeho sen usadit se, jak během rozhovorů opakoval, se splnil se svým všudy. „Teď žiju tím, že bych chtěl bydlet na nějakém hezkém místě, mít rodinu, něco pěstovat… To je oproti dřívějšku totální obrat,“ prozradil Vojta.

Hubert se málem jmenoval Ježíš

Se jménem je to trošku složitější. Já jsem si totiž vždycky v kruhu přátel dělal trochu legraci, že jestli někdy budu mít syna, tak bych chtěl, aby se jmenoval Ježíš. Ono to zní ambiciózně, ale když si k tomu řeknete to příjmení, tak z toho vyleze ten vtip,“ pobavil herec během rozhovoru pro iDnes.cz.

Tak jsem to rozvíjel ještě dál. To by bylo, kdyby to byl křesťan. A kdyby to byl muslim, tak by se jmenoval Jemin. Ale s největší pravděpodobností, protože mám židovské předky, tak by se měl jmenovat Šman. A my jsme mu tak nějak z legrace začali říkat,“ odtajnil Kotek.

Zdroj článku