Přejít k hlavnímu obsahu

Úmrtí talentované Evy Jakoubkové je dodnes záhadou: Upila se herečka k smrti nebo je pravda někde jinde? Teorií je mnoho

Info ikona
Eva Jakoubková

Okatá Eva Jakoubková (†53) patřila k nejkrásnějším herečkám své doby. Bohužel velice ráda holdovala alkoholu a to ve více než malém množství. Skvěle našlápnutou kariéru tak zmařil démon, se kterým odmítala bojovat a propila se až ke smrti. Podle přátel je však pravda jinde a herečce měl někdo ‚‚pomoci” odejít ze světa.

Co dnes dělá přidrzlý Pepíček z Kameňáku? Je z něho fešný kameraman, který zabrousil i do modelingu

svetzeny.cz

Ve svých rolích byla Eva vždy precizní a nikdy s ní nebyl žádný problém. Režiséři s ní rádi spolupracovali a krásná herečka před kamerou vždy předvedla stoprocentní výkon. Jakmile ale zhasla světla, začal její bohémský život.

Propíjeli se do rána

Se svým životním partnerem, známým zpěvákem Petrem Novákem (†51) popíjeli jednu sklenku za druhou a propíjeli se společně do nového dne. Alkohol je stmeloval dohromady, protože jinak bylo jejich manželství velmi bouřlivé. Pořád dokola se scházeli a rozcházeli. Rodinu spolu nikdy neplánovali, ale nedokázali bez sebe žít i přesto, že milostný život byl u nich na bodu mrazu.

Alkohol se jim stal osudným

Zpěvák se kdysi dokonce svěřil přátelům, že s Evou spolu sexuálně nežijí už delší dobu. To jim ale nijak nevadilo, důležité bylo, že měli doma zásoby alkoholu a to manželům vynahrazovalo postelové radovánky. Vypité lahve se staly smyslem jejich života a také předem napsaným osudem. Petr zemřel rok po padesátce a Eva si po jeho smrti usmyslela, že má rakovinu.


 

‚‚Alkoholička” Tereza Ramba o náročném natáčení nového filmu: ‚‚Skoro jsem se pozvracela!”

svetzeny.cz

Tajné popíjení v divadle

Vsugerovala si to tak moc, že začala pít ještě více, protože už jí dle démonů v její hlavě stejně moc času nezbývalo.  Postupně chřadla a z talentované herečky se začala stávat smutná troska. ‚‚Pokud by neměla problémy s alkoholem, mohla to dotáhnout hodně daleko. Vyprávělo se o ní mnohé. Že v divadle schovávala flašky vodky, v kabelce nosila prášky a kombinovala to dohromady, aby mohla vůbec fungovat,” vzpomínal legendární režisér Václav Vorlíček (†88) pro televizi Prima. 

O peníze neměla Eva nouzi

Hospody se staly hereččiným druhým domovem. Začali se na ni lepit podivní lidé, kterým měla půjčovat peníze. Nouzí totiž rozhodně netrpěla, po Petrově smrti jí z autorských práv chodil na účet až milion korun. ‚‚Nosila při sobě takovou brašničku, v níž měla podepsané směnky od těch dlužníků. Ta taštička se po její smrti ale nikde nenašla,” prozradil televizi Prima její kamarád, hudebník Jan Antonín Pacák s tím, že byla na alkoholu závislá a že se jí několikrát snažil domluvit.

Nepřítel alkohol: Bez varování si začne vybírat drsnou daň. Co se děje s tělem, když se z „bezpečného“ pití stává rizikové

svetzeny.cz

Záhadné úmrtí

Bohužel marně. Jednoho dne byla Eva nalezena mrtvá ve svém bytě. V oficiální zprávě stálo, že smrt byla způsobena selháním organismu z nadužívání alkoholu. S touto verzí ale její nejbližší kamarádi nesouhlasili. Podle nich mohlo jít o vraždu! Právě díky paktování se s pochybnými existencemi. Bohužel pravdu o smrti talentované herečky se už nikdo nedozví. 


 

Zdroj článku