Přejít k hlavnímu obsahu

To tu ještě nebylo: Leoš Mareš tančí na videu s legendárním Jiřím Kornem

Info ikona
Leoš Mareš

To je partička! Nikol Leitgeb obdržela video od moderátora Leoš Mareše, jak tančí s Jiřím Kornem. Herečka video sdílela a fanoušci šli do kolen, protože tohle spojení nikdo nečekal. Ostatně podívejte se sami.

Leoš Mareš jako jedna z nejvlivnějších celebrit

Moderátor, který začínal jako bizarní kluk s kožichem, opakovaně dokazuje, že kde je vůle, tam je všechno. Sám se netají tím, že si vždy přál být slavný a bohatý a opakovaně dokazuje, že v českém showbyznysu patří mezi nejvlivnější osobnosti.

Díky za soukromej koncert“

Nikol Leitgeb poděkovala Marešovi za video a fanoušci pěli na slavného Jiřího Korna, který letos oslavil 73. narozeniny, samou chválu. Tolik energie a dobré nálady totiž jen tak neuvidíte. „Byla jsem na jeho koncertu. Neskutečný zážitek, je to pan někdo. Nechal vypnout mikrofóny, hudbu a střihl píseň jen tak live, že ho slyšela celá sportovní hala, kdybych měla klobouk, tak ho smeknu,“ napsala jedna z fanynek. „Pana Korna jsem několikrát potkala a mluvila s ním. Je to velký Gentleman!“ napsala další.

Nutno podotknut, že video ocenila i Monika Absolonová nebo Dara Rolins.

Leoš Mareš jako chodící reklama

I Instagram Leoše Mareše připomíná spíše zprávy z aktuálního dění, než plejádu fotek a videí jeho samotného. Své fanoušky ze na koncerty svých „kolegů“, informuje i o zásadních událostech a přináší videa ze zákulisí různých akcí. Jeho účet čítá 1,1 milionu fanoušků a řadí se tak mezi nejsledovanější osobnosti v Česku.

Zdroj článku