Přejít k hlavnímu obsahu

Stará láska nerezaví: Dali to Jennifer Lopez a Ben Affleck znovu dohromady?

Info ikona
Jennifer Lopez a Ben Afflec

Bennifer – jeden z nejsledovanějších párů světa v letech 2002 – 2003, který tvořila krásná zpěvačka Jennifer Lopez a hollywoodský herec Ben Affleck, se nakonec rozpadl. Nyní jsou ale oba dva nezadaní a údajně spolu zase mají randit. Zjistěte, proč jim to před lety nevyšlo a co je pravdy na tom, že se možná znova dají dohromady.

Proč jim to kdysi nevyšlo?

Jennifer Lopez s Benem Affleckem tvořili pár v letech 2002 – 2003. Tehdy jim jako prvnímu hollywoodskému páru dala média přezdívku složenou z jejich jmen – Bennifer. Dokonce se tenkrát po krátké známosti zasnoubili, a tím se dostali do centra pozornosti novinářů, kteří vnímali tento hollywoodský pár jako senzaci. Bennifer se tehdy pravidelně objevovala na obálkách časpisů a fotografové nepřetržitě hlídkovali před jejich domem, jen aby „ukořistili“ jejich společnou fotografii. Bohužel to byl právě mediální „hon“, který nakonec vedl k rozpadu jejich vztahu. Jennifer Lopez i Ben Affleck byli pod obrovským tlakem médií a drobnohledem, dle jejich slov to vztah nenávratně poškodilo. Jennifer Lopez se svěřila, jak se tenkrát cítila: „Tehdy to bylo opravdu horší. Bylo to šílené. Dnes mohu lidem alespoň trochu ukázat, jaká doopravdy jsem. Ale v té době lidé prostě věřili tomu, co si přečetli na obálce bulvárního časopisu. Mnohokrát to nebyla pravda vůbec, nebo tak ze třetiny.“ Proto se pár nejprve rozhodl odložit plánovanou svatbu. Nakonec se oba dva definitivně rozešli v dobrém v roce 2003.

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

svetzeny.cz

Jsou znovu spolu?

Jennifer Lopez nedávno oznámila rozchod s Alexem Rodriguezem. S tím tvořila pár několik let. Prvně se potkali v roce 2005 na baseballovém utkání, kdy mezi nimi hned přeskočila jiskra. Jennifer Lopez však tehdy byla vdaná za Marca Anthonyho, se kterým má dvě děti. V roce 2011 se ale rozhodli vztah ukončit, a v roce 2014 se rozvedli. Na Alexe Rodrigueze znovu narazila až v roce 2017, náhodou se potkali v restauraci a Alex ji pozval na rande. Poté spolu začali oficiálně chodit a dlouhou dobu patřili mezi nejkrásnější slavné páry. V březnu roku 2019 se zasnoubili na romantické dovolené na Bahamách. Oficiálně se však rozešli v dubnu 2021, pár zatím neprozradil, proč se tak stalo. Každopádně je nyní Jennifer Lopez volná a nedávno byla údajně viděna se svým bývalým – Benem Affleckem. Ten je teď také nezadaný, od roku 2020 až do letošního ledna chodil s herečkou Anou de Armas, ale pár se nakonec rozešel. Takže nic nebrání tomu, aby to dal s Jennifer opět dohromady a zase tvořili „Bennifer“.

Zatím spolu oficiálně Ben Affleck a Jennifer Lopez nebyli viděni, ale časopis Page Six informoval o tom, že herec měl být spatřen, jak je odvážen zpěvaččiným bílým SUV nedaleko jejího domu. Zdroj časopisu řekl: „Ochranka ho vyzvedne na nedalekém místě a vysadí ho poté, co strávil několik hodin v jejím domě.“ Někteří lidé však tvrdí, že jsou jenom blízcí přátelé. Pokud Ben Affleck o Jennifer Lopez skutečně stojí, bude o ni muset bojovat. Nedávno totiž byla viděna na večeři se svým expřítelem Alexem Rodriguezem ve stejném podniku, kde měli tito dva před lety první rande. To nebude náhoda, zřejmě pokus o usmíření. To, že se Benovi Jennifer Lopez stále líbí, dokazuje i jeho nedávné prohlášení do médií: „Kde schováváš fontánu mládí? Jak můžeš vypadat stejně jako v roce 2003?“

Ploché bříško do léta: Vyzkoušejte stejný postup jako herečka Amber Heard

svetzeny.cz

Astroložka předpověděla Harrymu budoucnost ohledně Meghan. Má dvojice vůbec šanci?

svetzeny.cz