Přejít k hlavnímu obsahu

Rebel Wilson zhubla 35 kilo a je k nepoznání. Kráska prozradila, že stačí pouze chodit, abyste zhubli

Info ikona
Rebel Wilson

Rebel Wilson je na očích celému světu už nějaký ten rok. Kritika, které musela čelit, je jen těžko představitelná. "Tlusťoška" nebo "špekáček, i to jsou označení, která četla pod svými příspěvky.

Ať už mluví o svém „roku zdraví“ nebo zveřejňuje selfie v plavkách na Instagramu, herečka, spisovatelka a producentka se nestydí diskutovat o tom, jak se zaměřuje na své duševní a fyzické zdraví. Nyní se hvězda podrobněji zabývá svou cestou hubnutí a sdílí (extrémně jednoduché) cvičení, které jí pomohlo shodit 75 liber: chůze.

„Mým cílem bylo být zdravější a zhubnout přebytečná kila, která jsem nechtěla,“ svěřila se Rebel v rozhovoru. "V hloubi duše jsem věděla, že kvůli pracovním závazkům nejsem nejzdravější verze sebe sama." Prozradila také, že prochází „nějakými problémy s plodností". 

Těžší cesta než u ostatních

"Doktor řekl, že pokud se uzdravím, bude pro mě mnohem snažší otěhotět." Wilson trpí syndromem polycystických vaječníků, kvůli kterému „bylo těžší zhubnout, než kdyby hubnul zdravý člověk".

Poté, co si Wilson slíbila, že rok 2020 bude jejím rokem zdraví, se zúčastnila rakouského zdravotního pobytu, kde získala nové chápání svých cílů v oblasti zdraví a wellness. „Rakouský lékař mi řekl: ‚Rebel, nejlepší způsob, jak ztratit nechtěný tělesný tuk, je prostě chodit, nemusí to být vysoká intenzita nebo do kopce… stačí chodit hodinu denně.“