Přejít k hlavnímu obsahu

Razantní proměna herečky Jany Bernáškové. Líbí se vám? Z brunetky je platinová blondýna

Info ikona
Bernášková

Známe ji jako přírodní brunetku, nyní ale Jana Bernášková (42) všechny šokovala záplavou blonďatých vlasů. Herečka představila světu také svého nového ‚‚Kolouška” a prozradila, co stojí za výraznou proměnou.

Říká se, že když žena změní barvu či délku vlasů, vždy je za tím muž. U oblíbené herečky to platí tak na půl. Platinovou blondýnou se stala kvůli nové roli ve filmu, jenž vzniká podle její úspěšné knihy Jak přežít svého muže. 


 

Krušné chvíle Brzobohatého: Fanoušci poukazují na první manželství, které zničila údajná nevěra. Johana našla štěstí u ženy

svetzeny.cz

Zářivá blondýna

Režie se ujal Jany manžel Rudolf Merkner (51) a vzhledem k tomu, že svou ženu obsadil do hlavní role hrdinky Lucie, požadoval po ní i drastickou změnu barvy. „Odbarvovali jsme to třikrát, nedařilo se to, ty vlasy vypadaly krásně, ale pod světlem na kameře byly stále tmavé a tvůrci chtěli, aby ta Lucie byla na kameře zářivá blondýna,“ prozradila herečka webu Super.cz.


 

Jste nádherná

Výraznou proměnu fanoušci kvitují. Jana ve světlé barvě vypadá jako holčička a těžko uvěřit, že má doma už šestnáctiletou dceru Justýnu. ‚‚Nádhera, moc vám to sluší. Vy jste nádherná,” ozývá se v komentářích. A nezbývá než souhlasit. Blond dodala Bernáškové ten správný šmrnc a rázem je z ní osudová žena, které muži padají k nohám. 


 

Dcery slavných Češek vás ohromí svou krásou: Dcera Jany Bernáškové se narodila pro modeling, Nela Brousková je kopií své maminky

svetzeny.cz

Propadla ‚‚Kolouškovi”

A to není vše, co se v poslední době v životě usměvavé umělkyně odehrálo. Jana vyvedla do společnosti svého ‚‚Kolouška”. Kdo by ale čekal, že žije v polyamorii, tak se mýlí. Herečka je totiž i úspěšnou spisovatelkou a Koloušek je název její nové knihy. ‚‚Můj třetí román, který vznikal asi rok. Různě jsem ho odkládala a vracela se k němu a pak mu nakonec propadla,” svěřila se Bernášková na sociálních sítích. Můžeme se tak těšit na další peprné dílo, u kterého se nejedna ze čtenářek začervená.


 

Zdroj článku