Přejít k hlavnímu obsahu

První dáma Ameriky Jill Bidenová odhalila svoje dietní pravidla, díky kterým má výstavní figuru: mandle jako svačina a žádné zákazy

Info ikona
Biden

Na summitu v Římě se první dáma Jill Bidenová objevila v růžových flitrových šatech. My jsme mohli obdivovat její štíhlou a vysportovanou postavu! To jsou jejich dietní pravidla.

Jill Bidenová, veřejná osobnost, profesionální učitelka, matka a manželka, ví, jaké to je spojit kariéru a osobní život. Milující a srdečná první dáma se stará o svou rodinu a přikládá velký význam jejich zdraví. Pro Jill to začíná rozvahou, zdravou stravou a i nějakým cvičením. Navzdory svým závazkům klade velký důraz na to, aby zůstala věrná těmto zásadám. 

A tato výživová rutina se odráží i na postavě první dámy. Tato 70letá dáma vypadá prostě fantasticky! Na veřejných vystoupeních Jill vždy přesvědčuje svou atletickou a štíhlou postavou. Stejně tak i na summitu a následné večeři v Římě: První dáma představila svou postavu v upnutých flitrovaných šatech, které prozrazovaly, jak velký význam přikládá zdravé stravě. Pojďme se tedy blíže podívat na jejich dietní pravidla:

1. Stačí to "hodit dohromady"

Jill Biden ráda vaří. Sází na nejméně nekomplikované pokrmy a „raději všechno hází dohromady,“ řekla americkému týdeníku Parade. Také ráda přidává do rodinných oblíbených jídel vždy trochou zeleniny, aby bylo vše zdravější.

2. Žádné zákazy

Jill Biden nevěří v úplné odstranění některých položek z jídelníčku. Pokud jde o vyváženou stravu, věří, že je důležité přistupovat k ní se zdravým a otevřeným přístupem a ochotou si občas něco dopřát. Pro Self prozradila, že jako dítě nikdy neměla přístup k nezdravým sušenkám nebo slazeným nápojům, a proto její touha po nich nebyla příliš velká. Také říká, že ani její děti nejsou častými jedlíky rychlého občerstvení a že jí docela zdravé jídlo. Pokud je však přepadne chuť na hranolky a spol., je to s mírou naprosto v pořádku.

3. Mandle jako svačina mezi jídly

V rozhovoru pro "Parade" se Jill popsala jako "zdravý jedlík". Život první dámy, matky a učitelky samozřejmě přináší mnoho výzev a času na hlídání zdravých svačinek je málo. Jeden z jejích tipů ve stresujícím každodenním životě: mandle má vždy s sebou jako svačinu. Mandle jsou syté, mají vysoký obsah zdravých tuků a jsou neuvěřitelně zdravé. Kromě toho se snaží hodně pít a pravidelně cvičit.

4. Zdravá svačina

Podle Boston Globe je oblíbená sušenka Jill Biden ve skutečnosti docela zdravá a lahodná. První dáma miluje velké, pikantní ovesné sušenky. Sušenky jsou ještě lepší se sušenými brusinkami! Pekli jste někdy ovesné sušenky?

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.