Přejít k hlavnímu obsahu

Princ William odpověděl na všechno-fanoušky zajímalo i to, jestli existují jednorožci

Mimo jiné William předvedl své jazykové znalosti a ukázal několik rodinných fotografií. Ptáte se proč? Spustil na Instagramu oblíbené "otázky a odpovědi". Fanoušci tedy měli možnost zeptat se na cokoliv, on poté vybral otázky, na které odpověděl. Co prozradil na královskou rodinu a jsou jednorožci opravdoví?

Princ William odpovídal na palčivé otázky královských sledujících, a dokonce se i trochu pobavil, ve svých prvních "Otázkách a odpovědích".

William nabídl otázky fanouškům prostřednictvím své sdílené stránky Instagram s Kate Middleton před prvním ceremoniálem Ceny Earthshot Prize. Padaly otázky od inspirace pro environmentální úsilí až po existenci jednorožců.

Princ William, 39 let, se zasmál, když uviděl otázku „Jsou jednorožci skuteční?“ a hned si vzpomněl na jeho 6letou dceru princeznu Charlotte, která byla při mnoha příležitostech spatřena s doplňky právě jednorožce. „No, myslím, že kdybyste mluvil s mojí dcerou, řekla by, že jsou skuteční,“ řekl William do kamery a poté zavtipkoval: „Očividně je to obchodní tajemství, takže se nemohu vyjádřit.“ Princezna Charlotte není jediným fanouškem mýtických (nebo opravdu existují?) tvorů-jsou také národním zvířetem Skotska, kde je princ William známý jako hrabě ze Strathearnu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Další osoba se zeptala prince Williama: "Puedes hablar español?" („Umíš španělsky?“), a tak princ předvedl své jazykové schopnosti odpovědí „Sí, un poquito“, což v překladu znamená „Ano, trochu“Princ William měl na pozadí svých videí vystaveno několik rodinných fotografií, včetně zásnubního portrétu s Kate v roce 2010 (který nechal znovu vytvořit jako dar k oslavě 10. výročí svatby v dubnu). K vidění byla i fotografie z prvního školního dne princezny Charlotty v Thomasově Battersea. Na oficiálním portrétu ze září 2019 Charlotte a velký bratr princ George pózují ve školních uniformách na schodech rodinného domu Kensingtonského paláce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Lucie Bílá pobavila fanoušky! Natočila svého přítele Radka Filipiho, jak zpívá její píseň Tenkou nití

Lucie Bílá (55) natočila svého přítele Radka Filipiho, jak zpívá její píseň z roku 2019. Nejen, že pobavila svoje fanoušky, ale také ukázala, že je pro každou legraci. Podívejte se na video, které získalo přes 102 tisíc "srdíček".
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Veronika Arichteva prozradila, jak se seznámili s manželem a sdílela krásnou fotku jako přání k narozeninám

Herečka Veronika Arichteva sdílela dojemné přání k narozeninám na svém Instagramu. Prozradila, jak se dali s manželem dohromady a jaké byli jejich začátky. proč jedla herečka dva obědy a jak vznikla láska jako trám? To si můžete přečíst níže.
svetzeny.cz