Promotion
Promotion
Promotion

Pamatujete si na drsňačku Avril Lavigne? Zpěvačka sdílela video, kterým rozesmála všechny svoje fanoušky

Promotion
Promotion

Zpěvačka sdílela video, ve kterém jezdí na skateboardu v dlouhých černých šatech a růžových pantoflích. Ano, ano – černá a růžová jsou její barvy. Video vás rozhodně pobaví! Avril ukazuje část své zahrady a její přítel ji napomíná, aby byla opatrná. V tu chvíli Lavigne upadne na zem. „Pořád natáčíš?“ zeptá se a směje se ležící na zemi. „Jsem v pohodě.“

„Doufám, že se vás to rozesměje stejně jako se tomu směju já se svými přáteli celý týden. To mám za to, že jsem jezdila v pantoflích a šatech."

Přítel Avril, Mod Sun, napsal do komentářů k videu: „Ty jsi nejroztomilejší věc na této planetě.“ Dvojice spolu dokonce už vydala i duet „Flames“ v lednu tohoto roku. Dvojice se nedávno i rozpovídala o tom, jak se poznali.

Dvojice poprvé vyvolala pověsti o randění loni v únoru poté, co byli vyfotografováni, když  šli společně na večeři do BOA Steakhouse v Los Angeles. V té době řekl blízký zdroj, že pracovali ve studiu „téměř každý den po dobu více než dvou měsíců“ na novém albu Lavigne, které má vyjít ke konci tohoto roku. Od té doby byli viděni na několika místech Megan Fox a Machine Gun Kelly a zdroj potvrdil, že jsou „na stejné vlně a baví se“. 

Chad and Avril
Info ikona

Láska jako trám

Všichni si pamatujete, když se zpěvačka podruhé vdala za zpěváka z kapely Nickeback Chada Kroegera. Dvojici spojila hudba a zasnoubili se pouhý měsíc po randění. Vzali se v roce 2013 na kanadském středověkém hradě a Avril oblékla na obřad černé šaty. Ačkoliv Avril a Chad vypadali jako dokonalý pár, jejich vztah nefungoval a rozvod přišel v roce 2015. Fanoušci si krize poprvé všimli, když Chad nedorazil na oslavu 30. narozenin Avril.

Druhý rozvod

Lavigne později uvedla: „S těžkým srdce musím oznámit, že jsme s Chadem rozvedeni. Prostřednictvím nejen manželství, ale i hudby jsme vytvořili mnoho nezapomenutelných okamžiků. Stále jsme a navždy budeme těmi nejlepšími přáteli a vždy se budeme jeden o druhého starat.“ A ačkoli to slyšíme od každého páru, oni tyto věty dodrželi. Když Avril vážně onemocněla lymskou boreliózou, byl to právě Chad, který ji vzal pod svá křídla a hodně jí pomohl.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět Ženy 8/2021
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion