Přejít k hlavnímu obsahu

Oblíbené české herečce Evě Burešové došla trpělivost. „Udělali ze mě nevděčnou k*ávu,“ stojí v prohlášení

Evu Burešovou zná snad každý a miluje ji minimálně polovina národa. Kráska, která je oblíbenou tváří TV Prima, si ovšem tentokrát nebrala servítky. Drsná reakce přišla poté, co český web zveřejnil článek o tom, jak Burešová „útočí na televizi a stěžuje si“. Přečtěte si, jak se slavná brunetka rozčílila.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Poznáte nejznámější značky pomocí loga? Některé jsou smešně jednoduché, jiné vás potrápí

Vítejte v našem zábavném kvízu, který vám dá za úkol rozpoznat nejznámější značky pouze prostřednictvím jejich loga. Připravte se na intelektuální výzvu plnou zábavy, protože některá loga vám budou připadat neuvěřitelně jednoduchá, zatímco jiná vás přimějí přemýšlet a přemýšlet.
svetzeny.cz

„Zdravím všechny diváky televize Prima a chtěla bych pozdravit taky vedení. A říct jim teda, že tady, jak se koukám, Sára Sandeva, Nováková, všechny tyhle hvězdy točí prostě někde u moře, Klus točí taky tady někde u jezera na chatách... A já tady u vás točím seriály už 6 let a jsem v ateliérech! Kde je sto stupňů? A taky bych chtěla připomenout, že letos mám třicátiny, a že  bych si zasloužila nějaký seriál někde třeba, já nevím, ve Španělsku u moře?! A ne že mi dáte zelený plátno jenom. Děkuju... Prosím,“ řekla Eva Burešová na své sociální síti a strhla se doslova mela. Blesk.cz upozornil na to, že si Burešová „stěžuje“, ačkoliv toho pro ni televize udělala už dost a Evě po jejich slovech došla trpělivost.

Reakce televize

Vyjádření na sebe nenechalo dlouho čekat ani od samotné FTV Prima, ve kterém mimo jiné stojí, že Evě Burešové pomáhali s celorepublikovým turné herečky, které mělo neuvěřitelný úspěch. Vedení televize je potěšeno přáním Evy zúčastnit se příštích natáčení seriálů a pořadů v zahraničí. Určitě na ni v tomto ohledu budeme v budoucnu myslet. Věříme, že jsme jí letos udělali radost úspěšným koncertním turné po celé České republice, které jsme pro ni zprodukovali,“ napsala televize Prima přímo Blesku.cz.

Mohlo by se vám líbit

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

Burešové došla trpělivost

Byli jste všichni u toho? Byli. Aneb v přímém přenosu vidíme, jak se u nás vytváří záporáci.
Tak, že v Blesku jsou i redaktoři, kteří evidentně nemají úplně v hlavě požehnáno z hůry, je nám všem asi jasné. Ale že z mého obyčejného fórku, který pochopil úplně každý krom jednoho člověka, udělají kauzu a ještě otravují vedení Primy kvůli nějakému vyjádření a udělají ze mě nevděčnou krávu, už je asi přes všechny mé hranice,
napsala rozčílená herečka. „Co si to vlastně vůbec dovolují? Psát žvásty je jedna věc, ale překrucovat humornou věc v něco natolik vážného, aby z člověka udělali úplné hovado, na které reagují opět jen další internetový hlupáci, kteří mi nadávají a urážejí teď opět úplně vše ohledně mé osoby a rodiny, je fakt něco odporného. Myslela jsem si, že je o čem psát , ale vytvořit senzaci z ho*na a udělat z člověka kreténa za nic je asi teda velké umění.

S omlouvou nepočítá

Že jí opravdu došla trpělivost, dokazují její poslední slova. Omluvu asi nedostanu , tak za mě alespoň vědění, že pro Blesk už nikdy nic, ani pidi rozhovor. Děkuji, nechci,ukončila svoje vyjádření.

Zdroj článku