Přejít k hlavnímu obsahu

Neuvěřitelná změna: Nejnovější fotografie charismatického Nicolase Cage fanynky oplakaly. Vypadá jako stařík s pleší

Info ikona
Nicolas Cage

Nikdo nemládneme. To je fakt, se kterým si řada celebrit nechce smířit, ovšem potom jsou tu tací, kteří zestárnou dobrovolně kvůli roli. Když viděly fanynky nejnovější fotografie Nicolase Cage (58), zastavilo se jim srdce a rozhodně to nebylo nadšením.

Charismatický herec s velkým H

Nicolas Cage za necelé dva roky oslaví 60. narozeniny, ovšem stále patří mezi charismatické herce, kteří okouzlili ženy po celém světě. O to větší je nejnovější fotografie, kde je herec plešatý, zarostlý a jen těžko byste ho poznali.

Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání. Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

svetzeny.cz

Role, která jeho vizáži nesvědčí

Je to práce a herci jsou zvyklí přibírat nebo naopak hubnout, měnit barvy vlasů, a tak Nicolas Cage musel souhlasit a nechat ze sebe udělat postaršího učitele, kterého ztvárňuje v komedii Dream Scenario, která se natáčí v kanadském Torontu.

Nicolas Cage se rozhodně staře necítí

O tom svědčí i fakt, že letos na začátku září přivítal miminko se svoji manželkou Rikou, které je 27 let. Dělí je tak rovných 31 let. Pro Cage je holčička třetí dítětem, je již otcem synů Kal-Ela (16) a Westona (31) z předchozích vztahů, pro Riku prvním. Oscarový herec se na další dítě nevýslovně těšil. "Moji kluci jsou všichni dospělí a chybí mi chodit do hračkářství. Chybí mi zpívání ukolébavek a houpání v houpacím křesle," řekl a dodal: "Těším se, až se k tomu vrátím."

Zdroj článku