Přejít k hlavnímu obsahu

Nejoblíbenější moderátor Česka, Ondřej Sokol, kápl božskou! Celou dobu tajil dítě, které vychovává s o 21 let mladší partnerkou

Info ikona
Ondřej Sokol

To jsou věci! Ondřej Sokol (51) prozradil neuvěřitelnou novinku, o které neměl nikdo nejmenší tušení. Kromě dvou dětí z předchozího manželství vychovává ještě jedno dítko! To ovšem není jeho, ale partnerky Nikoly, která je o 21 let mladší.

Na lovu nanečisto: Oblíbenou soutěž si můžete vyzkoušet z pohodlí domova. Otestujte si, zda zvládnete porazit lovce

svetzeny.cz

Ondřej Sokol poprvé promluvil o třetím dítěti

Kdo by neznal miláčka českého národa Ondřeje Sokola? Kromě mnoha hereckých rolí, moderuje oblíbenou soutěž Na lovu, a dokonce režíruje. I v soukromém životě se mu daří. S partnerkou Nikolou, se kterou je zasnoubený od roku 2019, je šťastný a společně vychovávají jeho dvě děti z předchozího manželství. Sokol byl do roku 2010 ženatý s Kateřinou Lojdovou.

Ivana Gottová se rozhodla zatočit s těmi, kteří ji označili za těhotnou. Bertramka se otřásá v základech

svetzeny.cz

Čí je třetí dítě?

V rozhovoru pro Showtime Ondřej Sokol prozradil, že děti nevychovávají dvě, ale tři! „My máme totiž tři děti. Niky má ještě svoje dítě a myslím, že jste první, komu jsme to řekli," práskl Ondřej. Jeho láska Nikola pracuje jako učitelka v mateřské školce a tak má zápřah nejen v práci, ale i doma. Svatby se ale zatím nedočkala. Sokol prozradil, že nebyl čas a poté cestě na svatbu bránily zákazy a opatření. "My bychom to chtěli ve Vegas v okýnku. Vzhledem ke covidu a k mým pracovním povinnostem se nám tam nedaří odletět. Tam je drive-in. Půjčíte si oblečení a sednete si do půjčeného auta, vyjedete, tam se z okýnka vykloní oddávající a jste oddaný. Nás ta představa hrozně baví," řekl moderátor Super.cz.

Tak nyní už jen čekat až bude mít zamilovaný pár dítko, které stvrdí jejich vztah nadobro.

Zdroj článku