Přejít k hlavnímu obsahu

Namyšlená hvězdička Eva Burešová? Pro fanoušky světice se srdíčkem na dlani, pro štáb herečka, co neumí pozdravit a chodí pozdě

O tom, že Evě Burešové (30) narostl ze slávy nosánek nahoru se všeobecně ví. Herečka ale vše popírá a na sociálních sítích se projevuje jako světice, které chtějí některé osoby ublížit. Lidé ze štábu ovšem hovoří jinak.

Mohlo by se vám líbit

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

Vše odstartovala tisková konference televize Prima, kde byla za hvězdu samozvaná všeumělkyně Emma Smetanová (35). Ta získala hlavní roli v novém seriálu Eliška a Damián. Emma na sebe strhla veškerou pozornost a Burešová hrála druhé housle. Což těžce rozdýchávala.

Rivalita mezi herečkami prý neexistuje

O žádnou zášť ze strany Evy se ale prý nejedná. ‚‚Chci vám říct, že neexistuje žádná rivalita mezi mnou a Emmou Smetanou. Nevím, jestli je to potřeba k nějakému píárku, každopádně nejsem člověk, který by jakkoli ohrožoval svoje kolegyně,” přispěchala herečka na sociálních sítích rychle s vysvětlením. A dodala, že ona je vždy ta dobrá duše, která jako první podá ruku k seznámení, nebo nové tváře uvítá na primáckých akcích. Trošku to připomíná známe přísloví o potrefeném opeřenci.

Mohlo by se vám líbit

Ateliéry jsou Evě Burešové už malé. Primácká hvězda veřejně ‚‚žebrá” o natáčení u moře

Hýčkají si jí jako drahokam a tak není divu, že když se Evě Burešové (29) něco nelíbí, pořádně vystrčí na vedení televize Prima růžky a jako vždy počítá, že bude po jejím. Nyní si herečka drze řekla o natáčení u moře, protože ateliéry jsou už trošku nudné.
svetzeny.cz

Eva Burešová údajně chodí pozdě a neumí pozdravit

Hvězdička seriálu Zoo se ve své zpovědi také odkazovala na lidi z Primy, kteří přece vědí, co je Eva za přejícího a milujícího člověka. To si ale trochu naběhla. ‚‚Burešová? Na natáčení chodí věčně pozdě a zdržuje ostatní, co jsou na place už od božího rána. Půlku štábu ani nepozdraví a nemluvě o tom, jak se chová v šatně," řekl primácký zdroj webu sedmicka.tyden.cz s tím, že rozhodně není u štábu tak oblíbená, jak si mysli. 

Možná by se Eva mohla trochu chytit za nos a nechovat se jako primadona. Za sebou má jen seriály, nějaký ten muzikál a sem tam malou roličku v béčkových filmech. Herečtí kolegové, kteří u filmu něco znamenají, by ji mohli naučit, jak se chovat ke svému okolí.

Eva Burešová je známá jen díky primáckým seriálům
Zdroj článku