Přejít k hlavnímu obsahu

Miroslav Etzler posílá fanouškům dojemné video z nemocnice: "Tohle je osobní zpověď o nezodpovědném chlapovi, který se měl nechat očkovat"

Info ikona
Etzler

Miroslav Etzler rozvířil vody českého showbyznysu, když sdílel fotografii z nemocnice. Netrvalo dlouho a u fanoušků i celebrit vyvolat mnoho reakcí. Od přání k brzkému uzdravení po osočování z reklamy. Nyní Etzler sdílí video, kde vysvětluje okolnosti.

Co zmůže jedna fotka na Instagramu je téměř nemožné. Své o tom ví Miroslav Etzler, který sdílel fotku z nemocnice a nabádal svoje sledující, aby se nechali očkovat. "Moji vzácní a blízcí, asi jste si všimli, že jsem se tady dlouho nepresentoval. Důvod je jednoduchý. Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším než vím. A ano, nebyl jsem očkován. Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mne přesto berou jako člověka! Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím pokud můžete udělejte to!!!!," napsal k fotografie a vlna reakcí na sebe nenechala dlouho čekat. 

 

Pod fotku napsala řada celebrit jako Mahulena Bočanová, Anička Slováčková nebo Ivana Jirešová. "Mnoho sil Míro❤️(Jsme plně očkované,obě)," okomentovala fotku Mahulena. Ivana Jirešová dodala Mirkovu sílu v boji s nemocí: "

myslim na Tebe❤️❤️❤️to dáš". Vlna komentářů na sebe nenechala dlouho čekat a fanoušci se do Mirka pustili, že je zaplacený, aby propagoval očkování. Nutno podotknout, že v drtivé míře převažovaly pozitivní a povzbudivé komentáře! 

Vyjádření Miroslava Etzlera

Herec se rozhodl k celé věci vyjádřit krátkým videem a spekulace objasnit. Podívejte se sami:

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.