Přejít k hlavnímu obsahu

Meghan Markle prolomila ledy a promluvila si s královnou Alžbětou

Info ikona
Královna Alžběta

Poslední rok královské rodiny byl opravdu náročný. Zvraty, hádky, odchod prince Harry s Meghan a vše "vyvrcholilo" pohřbem prince Philipa, manžela britské královny Alžběty II. Celý svět sledoval, jak se zachová Meghan. A nyní už je vše jasné.

Meghan rozdělila po rozhovoru u Oprah snad celý svět na dva tábory. Jedni, kteří ji nemohli přijít na jméno a druzí, kteří se jí zastávali a přísahali by, že Meghan je hodná a laskavá dáma. Ovšem během smutečních chvil, kdy se Británie připravovala na pohřeb prince Philipa, byla Meghan očerňována v tisku a označována za ledovou královnu. Všichni s napětím čekali, zda dorazí s Harrym na pohřeb, a když vyšlo najevo, že se, údajně kvůli zdravotnímu stavu, nezúčastní, všichni nad ní tak trochu ohrnuli nos.

Není všechno tak, jak na první pohled vypadá

Meghan nápor médií vydržela a nepromluvila ani slovo. Zdá se, že opravdu soucítila s královskou rodinou a nechtěla vyvolávat zbytečné konflikty. Blízký zdroj páru nyní prozradil, jak se Meghan zachovala ohledně cesty Harryho do Anglie a také, jestli se ozvala královně Alžbětě II.

„Meghan věděla, že cesta do Anglie byla pro Harryho obtížná. Nechtěl nechat Meghan a Archieho samotné,“ prozradil blízký zdroj. Meghan, kvůli těhotenství, nebylo doporučeno od jejího lékaře cestovat společně s Harrym. Pár spolu čeká letos v létě druhé dítě – holčičku.

„Harry a Meghan byli v kontaktu každý den. Mluvili spolu i před pohřbem dědečka. Meghan a Archie na začátku týdne také mluvili s královnou,“ prozradil zdroj a všichni fanoušci britské královské rodiny si oddechli.

Těžký rok královské rodiny

Po napjatém roce, který královská rodina prožila, je nyní vše na klidnější vlně. Harry se vrátil v úterý domů do Kalifornie a královna ukončila smutek. „Byla to velmi těžká doba. Vévoda byl hlavou rodiny, a jestli se někdy měli sejít všichni, tak to bylo nyní,“ dodal zdroj královské rodiny.

Na pohřbu prince Philipa všichni pečlivě sledovali, jak se bude Harry a princ William navzájem k sobě chovat. Spekulací vyšlo mnoho, ovšem jisté je, že jejich bratrský vztah se jen tak dohromady nedá. Už v rozhovoru u Oprah Harry prozradil, že co se bude mezi bratry dít, „je zatím ve vesmíru“ a dodal: „Čas snad vyléčí všechny věci.“

Bratři se pravděpodobně znovu nesetkají před červencem letošního roku, kdy mají slavnostně odhalit sochu na počest své zesnulé matky, princezny Diany.