Přejít k hlavnímu obsahu

Marešovi sdíleli fotografii své novorozené holčičky z porodnice a prozradili jméno: "Já jsem tak šťastný," píše Leoš

Moderátor Leoš Mareš (45) s manželkou Monikou (41) se dočkali svého vysněného potomka. Monika sdílela krásnou fotografii přímo z porodnice a prozradila i jméno.

Leoš Mareš a Monika Marešová přivítali na svět dcerku, která spatřila světlo světa 10. března 2022. Leošova kolegyně z rádia podotkla, že 10. března se rovněž narodil Chuck Norris, a že není třeba dalších komentářů.

Mohlo by se vám líbit

Moderátorka Joan Rivers: Plastické operace pro ni byly vášní a podstoupila jich kolem 734. Na svůj věk vypadala naprosto neuvěřitelně

Joan Rivers měla kromě své rodiny ještě další dvě životní vášně. Jednou z nich bylo rozesmívat lidi jako komička a druhou byly plastické operace, čímž se nikdy netajila. Během svého života podstoupila neuvěřitelné množství plastických operací a nutno uznat, že její věk by nedokázal podle vzhledu odhadnout nikdo správně.
svetzeny.cz

Porodu předcházela vycházka 

Leoš s Monikou stihli ještě před porodem vyrazit na procházku do Průhonického parku. Fotografie z toho dne Leoš okomentoval slovy: "My teď hodně chodíme," a fanouškům bylo jasné, že miminko na svět přijde velmi brzy. 

Že Monika porodila dal světu vědět Leoš na svém Instagramu, když sdílel fotografii rozlomené skořápky a napsal "A je to". Další post odhalil fanouškům, že se oblíbené dvojici narodila holčička, když opět Leoš sdílel soukromou konverzaci se svojí maminkou.  

Monika prozradila rovnou i jméno

Krásná Monika Marešová nechodila dlouho kolem horké kaše a na svůj profil nahrála fotografii přímo z porodnice. Na fotce je vidět z části holčička, ale primárně si všimneme jména a příjmení, které dominuje celé fotografii. Přivítejte na svět Alex Marešovou!

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Madonna bez filtrů a retuší vás vyděsí. Nauč se stárnout s gracií, píší fanoušci

Madonna šokovala fanoušky svým vzhledem! 63letá superstar vyrazila se svým 21letým synem na večeři v londýnském Mayfair a my se vsadíme, že byste tuhle hvězdu rozhodně nepoznali. Alespoň podle jejího Instagramu ne...
svetzeny.cz

Alex a význam jejího jména

Alex je zkrácenou verzí mužského křestního jména Alexej. Významově i charakteristikou jsou shodné. Alex je slovanské jméno řeckého původu, které znamená obránce, ten který brání (z řec. alexein). 

I Svět ženy se přidává k tisícům gratulantů a přeje hlavně hodně zdraví a lásky!