Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna a její neuvěřitelná proměna po plastických operacích. Podívejte se, co se sebou takhle diva udělala!

Info ikona
Madonna

Kde je "stará" Madonna, volají fanoušci a nestačí se divit, co vidí na sociálních sítích této hvězdy. Zpěvačka letos oslaví své 63. narozeniny, ale díky plastickým chirurgům to spíš vypadá, že se mění na úplně jiného člověka. Podívejte se sami.

Ne každý umí stárnout s grácií a jsou mezi námi tací, kteří se snaží svůj věk jakkoliv "změnit". Madonna se v průběhu let změnila extrémně, ale poslední dobou děsí fanoušky, protože její nepřirozená proměna je vskutku k neuvěření.

Madonna v průběhu let

Spekulace ji provází celý život

Madonna (62) nikdy nepotvrdila ani nevyvrátila, že podstoupila jedinou kosmetickou operaci! Madonna nás naučila, že žijeme v materiálním světě (píseň Material Girl), ale má Madonna ve tváři nový "materiál" nebo ne? Jeden bulvární časopis na začátku tohoto roku tvrdil, že popová ikona utratila 500 000 dolarů za plastickou chirurgii.

Plné rty, hladká pokožka a baculaté tváře - vizáž zpěvačky je k nepoznání

Plastický chirurg se vyjádřil

„Rozhodně má rozšířené rty ve srovnání s mladšími roky ... Její tváře jsou plnější, pravděpodobně kvůli přenosu tuku z jiných částí těla, a její obočí je v mladistvé vyvýšené poloze, která může být způsobena zvednutím obočí.“ 

Fotka, která odstartovala debatu a plastikách Madonny je zde: