Přejít k hlavnímu obsahu

Luxusní bydlení Karolíny Kurkové: Modelka se pyšní dokonalým výhledem, ale také zdí pokrytou hovězí kůží

Info ikona
Karolína Kurková

Supermodelka Karolína Kurková prodává svůj luxusní byt s výhledem na řeku Hudson, který bere dech. Podívejte se, jak tahle kráska bydlí a proč má stěnu pokrytou hovězí kůží.

Karolína Kurková je supermodelka, takže dává smysl, že má jedinečný smysl pro styl. Byt v New Yorku, který právě nabídla k prodeji, je toho důkazem. Kurková žádá 4,7 milionu dolarů za rezidenci se dvěma ložnicemi v luxusní budově na okraji Tribeca s výhledem na řeku Hudson.

Dům se zdí pokrytou hovězí kůží

Dům, dříve se třemi ložnicemi, prošel rekonstrukcí Kurkové během jejího vlastnictví s pomocí modela, který se stal architektem –Robin Elmslie Osler, a designové firmy Interior Marketing Group. Obydlí se může pochlubit některými zajímavými designovými detaily, včetně celé stěny pokryté hovězí kůží ve vstupní galerii, kde má Kurková vystaveno několik uměleckých děl. To vede do otevřeného obývacího pokoje a jídelny s ratanovým lustrem nad jídelním stolem a dřevěnou dřevěnou stěnou v obývacím prostoru.

Info ikona
bydleni

Stejné dřevo v mahagonovém odstínu se nachází na stěnách v ložnicích a na stropě ve vstupní hale. Mahagonový odstín opravdu zahřeje byt, který je jinak poněkud strohý a moderní. Koupelny se vyznačují především množstvím bílých povrchů, stejně jako kuchyně, která je dostatečně velká na to, aby se do ní vešly barové židle. 

Info ikona
Kurkova

Luxus za více 100 milionů korun

Hlavní ložnice je apartmá s šatnou, koupelnou a balkonem. Jinde v domě je ložnice pro hosty, kancelář a vyhrazená šatna. Budova nabízí dostatek občanské vybavenosti včetně tělocvičny, zahrady a parkování. Luxusní předělaný byt prodává Kurková za více než 100 milionů korun, konkrétněji za 103 miliony korun. Líbil by se vám luxusní byt, který obývala supermodelka Kurková?

Prohlédněte si další pokoje