Přejít k hlavnímu obsahu

Luxusní bydlení Arnolda Schwarzeneggera vám vyrazí dech. Na zahradě má osla, v kuchyni dělá rozštěp na lince

Info ikona
Arnold

Domov Arnolda Schwarzeneggera je jeho hrad! Terminátor má oblibu v kamenných sochách, na zahradě má naopak rád živo. Podívejte se sami, jak bydlí herec, kterého znají po celém světě.

Arnold Schwarzenegger má odhadované čisté jmění 400 milionů dolarů, takže není překvapením, že žije v rozlehlém sídle v Los Angeles. Arnold podle zpráv žije v masivním sídle se svou rodinou již nějakou dobu. Dům ve středomořském stylu se nachází na více než 2,5 akru v jedné z nejexkluzivnějších uzavřených komunit v LA. 

Rezidence kandidáta na Zlatý glóbus se může pochlubit sedmi ložnicemi a sedmi koupelnami, což je ideální pro návštěvu jeho pěti dětí – Katherine Schwarzenegger, Christina Schwarzenegger, Patrick Schwarzenegger, Christopher Schwarzenegger a Joseph Baena. V domě je také kuchyně šéfkuchaře, různé obývací pokoje, prostory pro zábavu, soukromá posilovna a další.

Arnoldova nemovitost je ještě působivější, jakmile uděláte krok ven.

Součástí obydlí je velký bazén s lázněmi, tenisový kurt a jezírko s kachnami. Ať už sedí na jednom ze svých balkonů nebo lenoší na své venkovní terase, dům poskytuje Arnoldovi nádherný, ale extrémně soukromý výhled jak na hory, tak na pláž. 

Bývalý guvernér Kalifornie si od té doby stále vytváří ty nejlepší vzpomínky doma se svou rodinou a milovanými domácími mazlíčky. V květnu 2021 Arnold vtipkoval, že jeho zvířata jsou teď trochu „rozmazlená“, když na svém pozemku tráví více času než kdy předtím. "Lulu chce, abych se s ní podělil úplně o všechno," popsal fotku svého osla, jak čichá k talíři.

 

Arnold se 8. října 2021 pochlubil svou ceněnou sochou Winstona Churchilla v příspěvku na Instagramu ve svém obývacím pokoji.

Herec Leonardo DiCaprio ukázal svůj luxusní dům v Los Angeles za neuvěřitelnou sumu. Krásnější bydlení jste ještě neviděli

svetzeny.cz

Oslava narozenin

Arnold oslavil 24. narozeniny svého syna Josepha Baeny v říjnu 2021 čokoládovým dortem na malém setkání v hercově domě. Součástí oslav byl i Arnoldův milovaný husky Dutch.

Kuchyně

Kuchyňská linka se vychloubá dlouhým ostrůvkem, velkými okny a spoustu skříní. A taky Arnoldem!