Přejít k hlavnímu obsahu

Leonardo DiCaprio okouzlil přítelkyni Jeffa Bezose: Video, kde na něm může slavná moderátorka oči nechat, baví internet

Placeholder image

Leonardo DiCaprio okouzlil přítelkyni Jeffa Bezose. Z videa, které zachycuje zasněný výraz Bezosovy přítelkyně, se stal hit internetu. Podívejte se na něj i vy. Reakce druhého nejbohatšího muže světa na sebe nenechala dlouho čekat. Co herci vzkazuje?

Přítelkyně Jeffa Bezose mohla na hollywoodském herci oči nechat

Video, kde přítelkyně Jeffa Bezose, druhého nejbohatšího muže světa, může oči nechat na hollywoodském herci, se stalo hitem internetu. Lauren Sanchez a miliardář Jeff Bezos tvoří oficiálně pár od roku 2019. Dokonce média spekulují o tom, že jsou zasnoubení, což ani jeden z nich nepotvrdil. Pár vypadá velmi zamilovaně, dvojice spolu podniká mnoho aktivit. O to více překvapila veřejnost reakce Lauren Sanchez, když se na akci Art + Film dostala do blízkosti jednoho z nejpohlednějších hollywoodských herců, Leonarda DiCapria. Nedokázala si pomoct a celou dobu na něj upřeně zírala. Video zachycující jejich společnou konverzaci se okamžitě stalo hitem internetu. Podívejte se na něj níže.

Už se objevily i první komentáře, které si z celé situace dělají legraci. „Pravidlo číslo jedna. Nikdy nepředstavujte svou přítelkyni Leonardovi DiCaprio,“ napsal jeden z uživatelů. I další komentující na Twitteru si neodpustil posměšnou poznámku: „Zvedání závaží bylo Bezosovi k ničemu.“ Narážel tak na skutečnost, že Jeff Bezos „šel do sebe“ a v posledních měsících viditelně nabral svalovou hmotu. Na celou situaci posléze vtipně reagoval na Twitteru i Jeff Bezos. Zveřejnil svou fotografii u cedule s nápisem „Strmý útes – nebezpečí smrtelného pádu“. K Fotografii napsal: „Leo, pojď sem, rád bych ti něco ukázal...“ Uvidíme, zda mu Leonardo DiCaprio také něco vzkáže.

Leonardo DiCaprio je miláčkem žen

To, že Leonardo DiCaprio učaroval i přítelkyni Jeffa Bezose, není žádným velkým překvapením. Když se podíváme na jeho historii randění a vztahů, zjistíme, že mu jen málokterá žena odolá. Mezi jeho přítelkyně v minulosti patřily: topmodelka Gisele Bündchen, hollywoodská herečka Blake Lively, herečka Liv Tyler, topmodelka Naomi Campbell, německá herečka a modelka Toni Garrn či dánská modelka a jeden z Victoria´s Secret andílků Nina Agdal. Mezi jeho slavnými známostmi se dle webu US Magazine objevuje i jedna Češka – Eva Herzigová. Herec je známý pro svůj vytříbený vkus na ženy.

Jeho současnou přítelkyní je herečka Camila Morrone. Dělí je věkový rozdíl 22 let. Prvně spolu byli viděni na veřejnosti v roce 2017, kdy společně vyrazili na nákupy. Posléze spolu vyrazili na lyže do Aspenu. V roce 2018 byl pár vyfotografován na festivalu Coachella. Ač se Leonardo DiCaprio snažil skrývat, nebylo mu to nic platné. V srpnu téhož roku se pár vydal na cestu do Evropy. Navštívili tehdy Francii a Itálii. V této době již média o Camile Morrone píší jako o Leonardově osudové ženě a spekulují o zásnubách. Velkou událostí bylo, když vzal Leonardo DiCaprio přítelkyni na předávání Oscarů. Stalo se tak po 15 letech, před Camilou měla tuto čest modelka Gisele Bündchen.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.