Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Bruce Willis a Demi Moore. Skutečné šokující důvody rozvodu, které ukončily 11 leté manželství

Láska mezi nimi vzplanula jako oheň, když se potkali na promítání filmu. Po pár měsících se vzali v Las Vegas a rázem se stali jedním z nejslavnějších hollywoodských párů všech dob. Jejich šťastné manželství trvalo krásných 11 let. Co jim však rodinnou idylku překazilo? Pojďme spolu zavzpomínat na tuto slavnou dvojici.

Seznámení

Stejně jako další hollywoodské páry, Bruce Willis a Demi Moore se seznámili na promítání filmů v Los Angeles. Konkrétně na premiéře filmu Stakeout, ve kterém účinkoval tehdejší snoubenec Demi Moore, Emilio Estevez. Demi Moore se svěřila, že ji tehdy zaujalo zejména to, že Bruce Willis se choval jako skutečný gentleman. Rozhodla se proto ukončit vztah s Emiliem a začít randit s Brucem Willisem.

 

Svatba v Las Vegas

Pár měsíců po seznámení se pár rozhodl vzít se v Las Vegas, šlo o spontánní nápad. Demi a Bruce si tam vyrazili na výlet a Bruce Demi zaskočil žádostí o ruku. „Přesunuli jsme se k hracím stolům a Bruce najednou řekl, že si myslí, že bychom se měli vzít. Z toho jsme si dělali legraci už během letu, ale najednou to vypadalo, že si nedělá srandu,“ vzpomíná Demi. Svatba proběhla v jejich apartmá v hotelu Golden Nugget. O měsíc později se pár ale přece jen rozhodl uspořádat velkou svatební párty, které se zúčastnii i jejich slavní přátelé.

Mohlo by se vám líbit

Lásky z archivu: Václav Noid Bárta a Gabriela Dvořáková. Vášnivý vztah jak z filmu skončil alkoholem a nevěrou

Začátek jejich vztahu byl jako z filmu, po zjištění, že jsou jim jejich tehdejší partneři nevěrní, se rozhodli potkat a vznikla z toho velká láska. Následovala svatba a narození dcery, vše se zdálo být idylické. Za zavřenými dveřmi ale probíhaly hádky a pár si musel zodpovědět otázku, zda nedokáží žít bez sebe nebo spolu.
svetzeny.cz

Šťastných 11 let

Následovaly šťastné roky manželství. Páru se povedlo počít miminko o svatební noci a za devět měsíců se jim narodila prvorozená dcera Rumer. Další dcera Scout se jim pak narodila v roce 1991 a nejmladší Tallulah v roce 1994. Během tohoto období se pár snažil skloubit péči o rodinu a kariéru, a tak často cestovali ze svého sídla v Idaho do Hollywoodu na natáčení. Oba dva jsou v tuto dobu na vrcholu své kariéry, Bruce natáčí kultovní snímek Pulp Fiction a Demi Moore se stává nejlépe placenou herečkou Hollywoodu a za snímky jako je Duch či Neslušný návrh, inkasuje velké množství peněz.

 

Rozvod

V roce 1998 pár veřejně oznámil rozchod. V tu dobu už spolu Demi a Bruce údajně nějakou dobu nežili, jelikož oba byli velmi vytížení v práci. Právě velké pracovní vypětí uvedl pár jako oficiální důvod rozchodu. V Hollywoodu je to naprosto běžný důvod, ale u Demi a Bruce tu bylo ještě několik dalších věcí, které vedly k rozhodnutí rozvést se. Stejně jako u dalších hollywoodských párů i oni měli neustále v patách média, která přicházela se skandálními články a sledovala je na každém kroku.

Dalším důvodem bylo, že Bruce Willis se nechal slyšet, že nevěří v monogamii. „Co je manželství? Žádná žena neuspokojí přirozenou mužskou potřebu plodit, plodit a zase plodit. Ten impuls nezmizí, ať máte tři, deset nebo sto dětí“, prohlásil herec v jednom rozhovoru. Neví se, zda byl Demi někdy nevěrný, ale toto prohlášení do médií leccos naznačuje a nelze Demi zazlívat, že žárlila na hercovy kolegyně. Média spekulovala například o tom, že Bruce Willis měl Demi podvést s Liv Tyler při natáčení Armagedonu.

Na druhou stranu média psala i o možné nevěře ze strany Demi. Údajně měla strávit vášnivou noc s Leonardem DiCapriem, což herečka popřela. Jako hlavní důvod rozchodu viděla Demi skutečnost, že si od manželství každý z nich sliboval něco jiného. Dle ní je Bruce velkým zastáncem tradiční rodiny, kde muž vydělává většinu peněz a žena se stará o děti. Demi se nikdo nemůže divit, že se nechtěla vzdát své úspěšné kariéry a zůstat doma s dětmi. Vznikl tak mezi nimi nepřekonatelný rozkol, který mohl vyřešit jen rozvod, ke kterému došlo v roce 2000. Pár však spolu dodnes přátelsky vychází, snaží se, aby jejich děti stále měly pocit úplné rodiny.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Lásky z archivu: Ben Affleck a Jennifer Lopez. Velká láska, kterou zničila média

Ben Affleck a Jennifer Lopez se stali prvním párem, který si od novinářů vysloužil společnou přezdívku – Bennifer. Ač jejich vztah netrval příliš dlouho, byl velmi intenzivní a poutal pozornost médií. Proč se slavný pár nakonec rozešel a jak na vztah oba dva vzpomínají? To se dozvíte v tomto článku.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Neobvyklé koníčky celebrit: Budete se divit, čí záliba je největší úlet!

Možná už se doma během lockdownu nudíte a hledáte nové hobby. Pak vám přinášíme několik tipů na opravdu netradiční koníčky, které si zamilovaly celebrity. Kdo je vášnivý včelař, koho baví šermovat a která celebrita umí kouzlit? To se dozvíte v tomto článku.
svetzeny.cz